Nakonec si oba týmy připsaly po bodu.

Po optickém tlaku hostů v úvodu zápasu přišla první branka na druhé straně. V 10. minutě se odražený míč dostal k volnému Jakubovi Hanzelkovi, který z hranice šestnáctky technickou střelou přestřelil gólmana Červenku – 1:0.

Po dalších pěti minutách utekl po pravé straně Pražák, přihrál pod sebe na dobíhajícího Jakuba Hanzelku, který bez problému dal i svou druhou branku - 2:0.

Uspokojení domácích hráčů ale Mikulovice rychle potrestaly. Ve 20. minutě totiž Smažík doběhl míč za obranu a pod padajícím gólmanem Strnadelem snížil – 2:1.

Ve 26. minutě zahrával standardní situaci téměř z poloviny hřiště hostující Mikulenka. Na jeho centr si naskočil Karakasidis a hlavou přeloboval gólmana – 2:2. Chvíli na to přidali hosté i třetí branku, ale tu pro ofsajdové postavení rozhodčí neuznali.

Ve 32. minutě šel za obranu domácích další dlouhý pas. Obrana domácích sice signalizovala ofsajd, ale pomezní praporek nezvedl. Toho využil Proházska, který přes vyběhnutého gólmana zařídil dokonalý obrat.

Druhá půle byla poznamenaná hlavně prudkým lijákem, který ztížil podmínky na maximum.

V 50. minutě dostali domácí výhodu pokutového kopu, kterou ale nevyžil Bajger. V 62. minutě naopak hosté přišli o Karakasidise, který šel po druhé žluté předčasně do sprch. Rozhodnutí přinesla až 83. minuta, ve které vystřelil Lokša, jehož střelu tečovala mikulovická obrana do protipohybu gólmana – 3:3.

Alois Holub (Nový Jičín): Rozhodl první poločas, kdy jsme dali rychle dvě branky, což mančaft ukolébalo. Musíme to ale brát jinak. Když v 15. minutě vedeme 2:0 a ve 32. prohráváme 2:3, tak vinu musíme hledat pouze u sebe. Do druhé půle jsme šli s tím, že dáme do 65. minuty branku, čímž si myslím, že bychom to pak k vítězství už dokopali. Bohužel, nedali jsme penaltu, a upřímně řečeno, za bod jsme rádi.

Antonín Mura (Mikulovice): Tomuto utkání jsem nějak nepřišel na chuť. Dostali jsme dvě rychlé branky, přitom jsme měli míč na svých kopačkách, takže branky byly dost hloupé a zbytečné. K utkání se jinak nemá cenu vyjadřovat. Ale myslím, že ukřivděni se cítí být i domácí. Hosté nakopla penalta, kterou sice nedali, ale pak nám byl vyloučen nejslušnější hráč, a hosté nás přitlačili. S bodem moc spokojen nejsem, právě proto, že jsme dokázali otočit z 0:2 na 3:2.

TJ Nový Jičín – FK Mikulovice 3:3 (2:3)

Branky: 10. a 15. Jakub Hanzelka, 83. Lokša – 20. Smažík, 26. Karakasidis, 32. Proházska. ŽK: Pelán, Hajedušek, Kalich, Brunclík – Červenka, Moravčík, Karakasidis, Přecechtěl, K. Burian. ČK: 68. Karakasidis. Rozhodčí: Lalík – Bečica, Mrázek. Diváci: 160.
Nový Jičín: M. Strnadel – Brunclík, Pelán, Bajer, Farkaš (70. Lokša) – Pražák, Kalich, Hejdušek, Jakub Hanzelka – Bajger (78. Radko), Gelnar. Trenér Alois Holub.
Mikulovice: Červenka – Přecechtěl, Karakasidis, Smažík, M. Burian – Moravčík, Mikulenka (90+2. Blažek), Švehla, Míšanec – Proházska, K. Burian. Trenér Antonín Mura.