„Zejména v první půli jsme hru jasně kontrolovali, a kdybychom vedli 3:0, nikdo by se asi nedivil. Bohužel jsme neproměňovali šance,“ prozradil úvodem trenér České Vsi Petr Škrabal, jehož svěřenci z velkého tlaku vytěžili do přestávky pouze jednu branku. Domácí poprvé představili své čerstvé akvizice.

Na hřišti se objevili jesenický Kavka, žulovský Karel, premiérově naskočila i nejzvučnější posila České Vsi Michal Hanzlík z Mikulovic. Na lavičce náhradníků pak ještě seděl gólman Mrlina. „Všichni, co dnes nastoupili, tak předvedli, že budou pro mužstvo přínosem,“ neskrýval nadšení Škrabal.

Ve druhém dějství se hra vyrovnala a hosté si s přibývajícím časem vytvořili převahu a ve snaze o vyrovnání protivníka přehrávali. Nápor Štěpánova ale domácí fotbalisté ustáli a v samotném závěru střetnutí naopak sami zpečetili své vítězství.

Česká Ves – Štěpánov 2:0 (1:0)

Branky: 31. Škrabal, 85. Dostál.
Česká Ves: Šarman – M. Svoboda, Salva, Baroš, Juríček, Oškera, Kavka, Škrabal (70. Karel), Beňo (89. Zbýňovec), Dostál, Hanzlík.