VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Delegace rozhodčích OFS Šumperk

Šumperk - Delegace rozhodčích OFS Šumperk, sobota 30. 5. 2009 (neděle 31. 5.) – ÚZM v 16.30 hodin.

24.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Pavel Rakušan

Okresní přebor (II. tř. A1A) – muži - 24. kolo

A1A 2401 Dubicko – Rapotín: NE Holík, Hoško, Štěpán
A1A 2402 Podolí – Zvole: NE Fojt, Šula, Havlíček
A1A 2403 Hanušovice – Bratrušov: SO Šula, Češka, Symerský
A1A 2404 Postřelmov – Úsov: SO Provazník, Sebök, Anton
A1A 2405 Loštice B – Sudkov: NE Brázda, Profous, Macek
A1A 2406 St. Město – Brníčko: SO Macek, Fojt, Horáček
A1A 2407 Bludov B – Písařov: NE Michalička, Žák, Anton

III. tř. (A2A) – muži sk. A – 11. kolo

A2A 1101 Zábřeh – Rovensko: SO Hoško – SD1
A2A 1102 Vikýřovice - Hrabišín B: SO 10.00 Anton
A2A 1103 Jedlí - N. Malín B: NE Odlévák
A2A 1104 Kamenná – Bohutín: SO Brázda
A2A 1105 Obědné - M. Morava: SO Havlíček

III. tř. (A2B) – muži sk. B – 22. kolo

A2B 2201 Libivá – Krchleby: SO Holík – SD1
A2B 2202 Mírov – Moravičany: NE Hrubý
A2B 2203 Jestřebí – Mohelnice: NE Horáček
A2B 2204 Palonín – Třeština: NE Svoboda
A2B 2205 Leština B – Lukavice: SO Krátký
A2B 2206 Maletín – Hrabová: NE Pivoňka

OP (II. tř. C1A) – dorost sk. A – 11. kolo

C1A 1101 N. Malín – Rovensko: SO 14.00 Brázda
C1A 1102 Bratrušov – Sobotín: SO 14.00 Češka
C1A 1103 Hanušovice – Bohdíkov: NE 10.00 Vysloužil
C1A 1104 Postřelmov – Sudkov: SO 14.00 Anton
C1A 1105 Bludov – Jindřichov: NE 14.00 Anton

OP (II. tř. C1B) – dorost sk. B – 11. kolo

C1B 1101 volno – Dubicko
C1B 1102 Podolí – Lesnice: NE 13.30 Havlíček
C1B 1103 Jestřebí – Úsov: NE 14.00 Horáček
C1B 1104 Palonín – Brníčko: SO 16.30 Pivoňka
C1B 1105 Loštice – Leština: NE 14.00 Macek

OP (II. tř. E1A) – starší žáci sk. A – 11. kolo

E1A 1101 Sudkov - St. Město: SO 10.00 Šín
E1A 1102 Postřelmov – volno
E1A 1103 Ruda – Jindřichov: SO 14.00 Langhammer ml.
E1A 1104 Loučná – Štíty: SO 13.30 Kreif

OP (II. tř. E1B) – starší žáci sk. B – 11. kolo

E1B 1101 Libina – Lukavice: SO 15.00 Motlíčková
E1B 1102 Oskava – Zvole: SO 13.30 Havlíček
E1B 1103 Jestřebí – Bludov: NE 12.00 Horáček
E1B 1104 Loštice – Leština: NE 14.30 Svoboda (Palonín)

OP (II. tř. F1A) – mladší žáci - 11. kolo

F1A 1101 Bohdíkov – Štíty: SO 10.00 Vysloužil
F1A 1102 Mohelnice B – Úsov: NE 14.00 Motlíčková
F1A 1103 Libina – Zvole: SO 13.00 Motlíčková

OP (II. tř. G2A) – starší přípravka – FINÁLE – 8. kolo

G2A 0801 Bludov – Libina: NE 12.00 Anton
G2A 0802 Sudkov - V. Losiny: NE 10.00 Provazník
G2A 0803 Jindřichov - Rapotín: SO 15.00 Profous

OP (II. tř. G3A) – starší přípravka sk. A – 6. kolo

G3A 0601 Hanušovice – Loučná: SO 15.00 Šula
G3A 0602 Sobotín – Ruda: SO 10.00 Hetmánek

OP (II. tř. G3B) – starší přípravka sk. B – 8. kolo

G3B 0801 Šumperk C - N. Malín: SO 15.30 Odlévák
G3B 0802 volno - Hrabišín
G3B 0803 Lesnice – Leština: SO 10.00 Macek

KP – D

Šumperk – Litovel: SO 10.00+12.15 Odlévák

I. B. třída

Sobotín - N. Malín SO 16.30 AR1 Žák, AR2 Michalička
Ruda – Bělá: SO 16.30 Langhammer ml.
Jindřichov – Supíkovice: SO 16.30 Profous
Bludov - Hrabišín: SO 16.30 Štěpán (spojit se s Jar.Šmídem – Loučná)

I. třída – D

Zábřeh B – Vikýřovice: SO 14.00 Leština Krátký

Mini

Zábřeh - Sigma B: SO 09.00 Trávníček, Straka
Mohelnice – Uničov SO 10.00 Šmíd Jar., Pivoňka
Šumperk – Jeseník: NE 09.00 Šmíd Jakub, Kovalec

24.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vysněné dětské postele

Ilustrační foto

Úředníci se opět stěhují, upozorňuje radnice občany

I další příprava s nulou, Draci nedali Třebíči ani gól

Podruhé v řadě vyšli šumperští hokejisté v přípravě střelecky naprázdno. V úterním utkání nestačili Draci na účastníka WSM ligy Horáckou Slavii Třebíč, která jim nasázela pět gólů.

Zpátky do plavek! Třicítky se vrací, víkend bude tropický

Po citelném ochlazení čeká obyvatele Olomouckého kraje opět tropický závěr týdne.

Fabia letěla z kopce na střechu, dvě spolucestující zraněny

Dvě zraněné osoby si vyžádala nehoda osobního vozu u Bělé pod Pradědem, která se stala v neděli 20. srpna odpoledne.

Šumperk rozezní pecky od Rammstein, Zábřeh hity od Kabátů

Kulturní přehled ze Šumperska a Jesenicka - 34. týden

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení