V úterý vyhráli 5:0 nad Zlatými Horami (report ZDE), v sobotu rozstříleli polský Rusocin jedenácti zásahy.

Přitom sobotní soupeř hraje v Polsku obdobu naší divize.

„On ten zápas byl dvacet minut vyrovnaný, my jsme vedli, Poláci vyrovnali, ale ve druhé půli už nestíhali, výrazně jsme je přehráli. Přiznám se, že jsme byli překvapení, čekali jsme poněkud lepšího soupeře,“ konstatoval Antonín Mura, kouč Mikulovic.

Další přípravu absolvují Mikulovičtí zase doma v sobotu 30. ledna, kdy od 14.00 hodin bude jejich soupeřem opět polský celek Glucholazy.

FK Mikulovice – LKS Rusocin 11:1 (4:1)

Branky Mikulovic: Onciul 3, Lhoťan 3, Karakasidis 2, Reynold, Hloušek, M. Burian.
Mikulovice, 1. poločas: Červenka – Špiller, Žáček, Sedlák, Matěj – Mikulenka, M. Burian, Karakasidis, Onciul – Švancer, Hloušek. 2. poločas: Mrlina – Špiller, Hložánka, Žáček, Matěj – Andraško, Minařík, Onciul, Reynold - K. Burian, Lhoťan.