Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 4. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 4. kola.

1.9.2017

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Rapotín - Lutín 0:1 (0:0) Pen: 1:4

Základní hrací doba gól na hřišti Rapotína nepřinesla. Hosté z Lutína měli šancí dostatek, avšak lídr olomouckého krajského přeboru své příležitosti nevyužil. Nakonec tedy rozhodoval rozstřel a po něm si ze hřiště nedaleko Šumperka odvezli dva body hráči Sigmy Lutín.

Dolany - Velké Losiny 4:2 (1:0)

Velké Losiny na půdě Dolan nedaleko Olomouce musely dohánět dvoubrankové manko. Snížit se podařilo hostům až dvacet minut před koncem s nešťastným přispěním domácího Grézla. Ale Dolany dokázaly rychle reagovat dvěma dalšími zásahy a mohly se radovat ze třech bodů.

Černovír - Zábřeh 3:0 (0:0)

Po řadě šancí na obou stranách dokázali fotbalisté z Olomouce strhnout vedení na svou stranu. A to dost rázným způsobem v poslední půlhodině. Černovír proti Zábřehu skóroval třikrát během sedmi minut a do té doby nerozhodný zápas měl rázem jasného vítěze.

1. HFK Olomouc B - Kralice na Hané 2:1 (1:0) Pen: 5:3

Juniorka olomouckého třetiligového týmu hájila od 32. minuty těsný náskok proti Kralicím. Holice málem dokráčela ke třem bodům, ale pár minut před koncem hosté dokázali zápas srovnat. Tým z Prostějovska tak šel kopat penalty potřetí ze čtyř letošních kol krajského přeboru. Tentokrát však byli úspěšnější domácí hráči HFK.

Dubicko - Želatovice 3:4 (2:0) Pen: 3:4

Obrovskou šanci na vítězství promarnili fotbalisté Dubicka. Ještě třicet minut před koncem vedli 3:0 a mohli navýšit ze dvou příležitostí dokonce na čtyřbrankový rozdíl. Jenže se prosadili hosté z Želatovic a ještě ucítili šanci něco s výsledkem udělat. A boj až do konce se vyplatil. Dvěma góly v posledních dvou minutách mužstvo z Přerovska srovnalo skóre a po penaltách vytěžily Želatovice ze ztraceného zápasu dva body.

Hněvotín - Medlov 0:2 (0:1)

Fotbalisté Medlov udeřili v Hněvotíně krátce před přestávkou a z pár slibných akcí už domácí nedokázali gólově reagovat. Naopak hosté si výhru pojistili v 59. minutě a komplikace už nepřipustili.

Přerov - Všechovice 0:2 (0:2)

Pěkná akce se podařila nováčkovi z Všechovic v duelu s Přerovem už v úvodních minutách a hosté zvládli ještě do poločasu zvýraznit rozdíl ve skóre. Naopak domácímu Přerovu chyběla produktivita a na svém hřišti vyšla Viktorie bodově naprázdno.

Draci deklasovali Opavu a už nejsou poslední

FOTOGALERIE / Na středeční výhru v Hodoníně dokázali Draci navázat v sobotním duelu na hřišti Opavy, kde si připsali jednoznačné vítězství. Díky tomu se šumperští hokejisté odpoutali ze dna druholigové tabulky.