OBRAZEM: Losiny prohrály, kouč slibuje dlouhý bič

Velké Losiny /DODÁNA FOTOGALERIE/ - Před týdnem se losinští fotbalisté i jejich fanoušci radovali nad neuvěřitelnou koncovkou v utkání s Porubou, tentokrát se role obrátily. Domácí potrestali opravdu každou chybu Losinských.

15.8.2009

Hájek a synové Jakubčovice - Sokol Lázně Velké Losiny 5:0Foto: DENÍK / Jan Kešelák

„Prvních dvacet minut jsem si myslel, že prostě tenhle zápas nemůžeme prohrát. Hráli jsme velmi dobře, měli jsme zápas pod kontrolou,“ říkal po utkání kouč Losin Petr Strnad.

Ve 14. minutě už Pinkava posílal míč do prázdné brány a hosté se téměř radovali. Jenže domácí borec nevypustil svůj sprint za míčem mířícím do brány a na brankové čáře ho vypíchl.

A pak to přišlo: zanedlouho po zmařené Pinkavově šanci vymotal asi nejlepší hráč utkání domácí Šrejer losinskou obranu, nahrál pod sebe, Okrouhlý nedokázal míč odkopnout a Jahoda, po souboji ležící na zemi, kopl vleže do míče a dal první gól.

Také druhý gól jde na vrub losinské obrany: Okrouhlý ležérně nahrával, míče se zmocnil soupeř a ze dvaceti metrů přesně vypálil.

Dílo první půle bylo dokonáno, když obránce Navrátil podběhl centr poslaný přes půlku hřiště a domácí Malina sám skóroval hlavou.

„O přestávce jsme si řekli, že alespoň výsledek zkorigujeme, ale dopadlo to podobně jako v půli první. Dvacet minut jsme zvládli velmi dobře, pak jsem udělali dvě chyby a dostali dva góly,“ konstatoval Strnad

Jako před přestávkou měl opět Pinkava velikou šanci, pak domácí horko těžko odvrátili losinskou standardku, která se změnila v domácí brejk a čtvrtý gól, přestože gólman nejprve střelu vyrazil, jenže na dorážku už byl krátký.

Podobně vypadal i pátý gól: brejk, střela a dorážka zcela nekrytého hráče.

„Zápas se nepovedl, některé věci jsme nezvládali, celý týden teď budou tréninky probíhat podle rčení o malém dvorku a dlouhém biči,“ dodal Petr Strnad.

Hájek a synové (Jakubčovice nad Odrou) – Sokol Lázně Velké Losiny 5:0 (3:0)

Branky: 19. Jahoda, 34. Šot, 44. Malina, 65. Molnár, 73. Šrejer.

Velké Losiny: Zbořil – Zatloukal (46. Hložánka), Okrouhlý, Papica (75. Šubrt), Navrátil, Krcho, J. Huf (46. Michalčák), Vývoda, M. Huf, Přikryl, Pinkava.

Autor: Jan Kastner

15.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Nehoda tří aut v Libivé
7

Velky plakát Sigmy již v sobotním tištěném Deníku!

V sobotu 19. srpna najdete v tištěném vydání Deníku velký plakát fotbalistů SK Sigma Olomouc i s rozlosováním a detailní soupiskou ligového kádru.

Velká světlometová krádež: zaměstnanci ukradli zboží za statisíce

Velkou krádež vyšetřují policisté ve firmě na výrobu světlometů v Mohelnici. Skupina devíti lidí zde kradla výrobky. Celkově způsobili škodu za devět set tisíc korun.

Poslední pracovní den nabídne teploty přes třicet stupňů, víkend ale přinese déšť a výrazné ochlazení. V neděli se rtuť teploměru v Olomouckém kraji vyšplhá jen ke 22 stupňům.

Těžkým zraněním cyklisty skončila nehoda, která se stala ve středu 16. srpna krátce před půl jedenáctou dopolední u odbočky na Kolšov mezi obcemi Lesnice a Sudkov.