Loučná doma poprvé padla, s lídrem z Bouzova

Loučná nad Desnou – Ve 13. kole I. A třídy zavítal lídr tabulky na hřiště Loučné, která doma doposud neztratila ani bod, což už po tomto utkání neplatí. Hosté si kromě tří bodů odvezli i spoustu šrámů kvůli hodně nečistě hrajícím domácím a musela být přivolána i sanitka.

2.11.2010 5

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Kastner

Utkání začalo oboustranně opatrně. Z domácích byl cítit respekt před vedoucím mužstvem tabulky, hosté si zase byli vědomi bilance Loučné na vlastní půdě. Jako první se osmělili domácí, ale střela B. Hudce gólmana Urbánka neohrozila.

V 7. minutě se do domácí šestnáctky probíjel Hloušek, odražený míč se dostal ke Krajčovičovi a jeho bomba z dálky prosvištěla kolem levé šibenice. Postupem času měli míč častěji na svých kopačkách hosté. V 15. minutě chyboval domácí brankář Mucha, ale Krpec nedokázal jeho zaváhání využít.

Následovaly střelecké pokusy Krpce, Königa a Hlouška, ovšem ani jeden nemířil mezi tři tyče. Ve 24. minutě se hosté přece jen radovali. Veselského centr z pravé strany si Krpec zpracoval tak šikovně, že při tom přehodil vybíhajícího Muchu a pohodlně zasunul do prázdné – 0:1. Tři minuty nato se Mucha zapotil při střele Garstky po přihrávce Hlouška. Na druhé straně se do zakončení dostal B. Hudec, ale v dobré pozici špatně trefil míč.

Ve 34. minutě tentýž hráč po centru Křepského a zaváhání Urbánka hlavičkoval vedle. O dvě minuty později opět zkoušel štěstí B. Hudec, ale Urbánek byl na svém místě. Ve 41. minutě byli po rychlé akci blízko gólu hosté, ovšem Garstka po Hlouškově přihrávce pálil nad. Ve druhé půli se domácí bohužel uchýlili k hodně nečistým zákrokům a především Křepský s Partischem mohou děkovat benevolenci sudího, že je neposlal předčasně do sprch.

V 70. minutě zakončil hlavičkovanou v šestnáctce domácích Krpec, ale zdvižený praporek asistenta Pěčka hostům radost překazil. Poté mohli ještě výhru pojistit Hloušek, Pospíšil a dvakrát Krpec. Na druhé straně měl hodně práce Urbánek s přímým kopem Hložánky. Další snaze domácích Bouzovští odolali a zaslouženě si odvážejí tři body.

Petr Formánek

Spartak Loučná nad Desnou - FK Sokol Bouzov 0:1 (0:1)

Branka: 24. Krpec. Rozhodčí: Jiří Petrů. ŽK: Křepský, Partisch (L). Diváků: 100.
Loučná: Mucha – Křepský, Stromšík, Hrdlička, B. Hudec (79. Lokšík), Sitta, Hložánka, Špička (46. Valos), Š. Hudec, Partisch. Trenér: Vladimír Novotný.
Bouzov: Urbánek – Kalvach, Flanderka, Švajda, Dvořáček, Krajčovič (35. Strupek), Veselský (53. Pospíšil), König, Garstka (90. Zbořil), Krpec, Hloušek. Trenér: Ladislav Crha.

Dejte fotbalistům Loučné hlas v anketě ZDE

Oznámkujte článek známkou jako ve škole (z jedné IP adresy můžete opakovaně hlasovat vždy po hodině)