Zejména v první půli si domácí fotbalisté vytvořili místy až drtivou převahu, jenže naprosto selhali v koncovce.

Svých neproměněných šancí mohli litovat především Knop, Kulíšek, Kuba, Fišara či Macák.

I přesto se nakonec mohelničtí ujali vedení, když ve 13. minutě po faulu na Macáka rozehrál Kuba přímý kop a z dorážky se trefil Knop – 1:0.

Těsný náskok však domácí neudrželi a ještě do přestávky Lískovec srovnal krok. Ve 39. minutě zahrávali hosté rohový kop a Kovařík hlavou vyrovnal.

Také druhé dějství bylo především festivalem neproměněných mohelnických šancí.

Asi tu největší spálil v 60. minutě Macák, jenž se dostal až do velkého vápna, ale v ideální pozici netrefil branku, aby si záhy podobnou situaci zopakoval ještě jednou.

Ještě v nastaveném čase mohla Mohelnice strhnout vítězství na svou stranu, Kubova hlavička po rohu Macáka ale své místo mezi tyčemi nenašla.

„Výsledky našeho týmu beru zejména na sebe. Jsou věcí mé osobní odpovědnosti. Během zítřka se rozhodnu, musím totiž vyhodnotit spoustu věcí a toto své rozhodnutí v pondělí oznámím výkonnému výboru," uvedl pro klubový web Mohelnice trenér Roman Sedláček.

FK Mohelnice – TJ Sokol Lískovec 1:1 (1:1)

Branky: 13. Knop – 39. Kovařík.
Mohelnice: Mucha – Němeček, Fiala, Krejčí, Mráček – Macák, Kuba, Knop (67. Olejník), Fišara, Kulíšek – Hapal. Trenér: Roman Sedláček.