Nováček krajského přeboru porazil Litovel

Mohelnice – Fotbalové béčko Mohelnice se chystá na svou premiéru v krajském přeboru. V generálce pak tuto sobotu porazilo na domácím hřišti celek Litovle.

4.8.2014

Roman BerkaFoto: DENÍK/Jan Kastner

„Výsledek 2:0 je pro nás určitě povzbuzující, ale rozhodně jej nepřeceňuji. Tento zápas nám odhalil některé naše mezery, na kterých ještě musíme tento týden zapracovat," prozradil úvodem k zápasu trenér mohelnické zálohy Roman Berka.

Dá se říct, že jeho svěřenci proti Litovli vytěžili z minima maximum, když kromě dvou gólových akcí a jednoho rohového kopu příliš povedených akcí neměli.

„To ale vyplývalo z toho, že jsme se snažili tentokrát zaměřit především na defenzivu, která nám trochu skřípe a dopředu jsme se moc netlačili," uvedl dále mohelnický kouč.

„Rozhodně jsme si však vyzkoušeli zápas proti kvalitnímu soupeři. Oproti nám Litovel určitě působila sehranějším dojmem a byla dobrá v kombinaci, jen nevyužila své šance, které si vytvořila," dodal Roman Berka.

Naopak domácí mířili přesně hned dvakrát. Nejprve ve 32. minutě zachytil Kopa přesný nákop, přihrál na Rabenseifera, jenž přeloboval na brankové čáře stojícího obránce.

Pojistku domácí výhry pak přidal pět minut před koncem Marák, když pohotově doklepával míč do prázdné branky Litovle.

FK Mohelnice B - TJ Tatran Litovel 2:0 (1:0)

Branky Mohelnice: Rabenseifer, Marák.
Mohelnice B: Studený - Srdýnko, Krejčí, Horák, Rabenseifer - Strnad, Dlugoš, Bayer, Heidenreich - Knýř - Kopa. Střídali: Marák, Mičker, Kutal. Trenér: Roman Berka.

4.8.2014 VSTUP DO DISKUSE

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Nehoda tří aut v Libivé
7

Velká světlometová krádež: zaměstnanci ukradli zboží za statisíce

Velkou krádež vyšetřují policisté ve firmě na výrobu světlometů v Mohelnici. Skupina devíti lidí zde kradla výrobky. Celkově způsobili škodu za devět set tisíc korun.

Poslední pracovní den nabídne teploty přes třicet stupňů, víkend ale přinese déšť a výrazné ochlazení. V neděli se rtuť teploměru v Olomouckém kraji vyšplhá jen ke 22 stupňům.

Těžkým zraněním cyklisty skončila nehoda, která se stala ve středu 16. srpna krátce před půl jedenáctou dopolední u odbočky na Kolšov mezi obcemi Lesnice a Sudkov.