Domácí nastoupili bez stopera Martina Strnada, který ulehl doma v horečkách, bohužel v horečkách se ocitla bez Strnada i domácí obrana. „Absence Martina byla znát až moc. Bez něho nefungovala především organizace hry. Obrana prostě nefungovala, byla to naše největší slabina. Ve hře dopředu to bylo vcelku dobré, ale vzadu špatné,“ konstatoval losinský kouč Roman Maňka.

Zápas se vyvíjel pro domácí nadmíru dobře, vedli už 2:0, soupeř pak vyrovnal a necelé dvě minuty před koncem poločasu šli domácí zásluhou Navrátila opět do vedení. Jenže inkasovali do šatny. Po faulu u rohového praporku kopali hosté přímý kop, míč proletěl závarem deseti hráčů a skončil až v síti.

„Já jsem kluky upozorňoval, aby si nenechali dát gól do šatny, ale stalo se, on ten faul byl velmi sporný,“ podotknul Maňka.

Hosté pak nedlouho po přestávce šli do vedení, které udrželi, přestože Navrátil skóroval podruhé v utkání, sudí kvůli ofsajdu gól neuznal.

„Nemá cenu řešit, zda byl, nebo ne. My podali v obraně opravdu špatný výkon, to byl důvod prohry,“ dodal Roman Maňka.

Trenér František Pitron k utkání uvedl: „Musím kluky pochválit za zisk tří bodů na hřišti kvalitního soupeře. Ale i dnes se projevily naše slabiny a to je neproměňování šancí a chyby v obranné hře. Po patnácti minutách jsme mohli vést tři nula , místo toho jsme v 16. minutě inkasovali a za necelých osm minut jsme prohrávali 2:0. I za tohoto stavu jsem věřil, že zápas nemusí být ztracený a dá se s tím ještě něco udělat, neboť domácí hráči nebyli zdaleka tak nebezpeční, jak naznačoval výsledek. Povedlo se nám vyrovnat a když domácí dosáhli třetí gól z protiútoku, tak po přímém kopu jsme opět vyrovnali na 3:3. O přestávce jsem hráčům zdůraznil, že musí zpřesnit obrannou hru a nepouštět soupeře do šancí To se nám také povedlo a když pak Los dostal balon za obranu, s přehledem vstřelil vedoucí branku. Ke konci, i když pod tlakem, jsme pozornou obranou hrou výsledek udrželi. Z hráčů bych nechtěl nikoho zvlášť vyzdvihnout, protože všichni makali v rámci svých možností.“

Sokol Lázně Velké Losiny – Sokol Určice 3:4 (3:3)

Branky: 15. Šimák, 24. Smrž, 44. Navrátil – 31. a 55. Los, 36. Trajer, 45. Hochman.
Velké Losiny: Neoral – Němeček, Král, Krejčí (46. Šabo), Nedvěd (46. Šinogl) – Šimák, Vývoda, Václavský (60. Trunkát), Naumann – Smrž, Navrátil. Trenér: Roman Maňka.
Určice: Nejezchleb – Gottvald, Coufal, Peka, Mlčoch – Hochman (65. Hradečný), Los, Hatle, Bokůvka – Trajer, Kiška. Trenér: František Pitron.