Proti větru i proti rozhodčím Losiny uhájily bod

Velké Losiny /TABULKA/ – Téměř totožné statistiky měly před nedělním duelem dva divizní soupeři. Brumov i Losiny disponovaly stejným počtem výher, remíz i proher, téměř stejná byla i čísla v kolonkách vstřelených a obdržených branek.

4.4.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jaroslav Seifert

Na podzim Losiny doma Brumov roznesly 5:1 (report ZDE), tentokrát mají bod, i když jim rozhodčí další dva s velmi velkou pravděpodobností upřel.

Ve 25. minutě stáhnul obránce Hufa za dres v pokutovém území, rozhodčí ale penaltu neodpískal. Huf si pak vybral další smůlu o pár minut později, když si zranil kotník a musel střídat. V 80. minutě loboval vyběhnutého gólmana domácích Adam Přikryl, na hraně šestnáctky zahrál rukou domácí hráč, ale píšťalka rozhodčího byla opět zticha.

Do vedení šli domácí po chybě Čemby, ten však svou chybu odčinil chvíli před přestávkou, když získal míč, vysunul krásně Přikryla a ten podél gólmana k tyči vyrovnal.

Pro hosty byl výsledek první půle velmi sympatický, úvodní čtvrthodinu Losinští doslova prospali.

„Bylo to bez pohybu, bez kombinace, prostě klasika, když jedete na zápas dlouho autobusem. Probudil nás až ten gól,“ uvedl Petr Strnad, trenér Velkých Losin.

Zápas provázel silný vítr, ve druhé půli hosté hráli proti němu.

„Domácí proto hodně nakopávali míče do naší šestnáctky, bylo tam několik závarů, hodně nás ale podržel gólman Zbořil,“ konstatoval Strnad.

Vítězný gól měl na kopačkách Pinkava, který se dvě minuty před koncem utkání uvolnil přes tři hráče, tvrdou bombou ale trefil rameno gólmana.

Domácí v závěru ale také mocně finišovali, kouč Losin dokonce přesunul z hrotu útoku Pinkavu do obrany vedle Tabačka.

„Díky větru létal do šestnáctky jeden míč za druhým, naši bijci to ale pokaždé dokázali uklidit,“ dodal Strnad.

Losinám chyběl stoper Mirek Navrátil, který má naražená žebra ze zápasu s Porubou.

FC ELSEREMO Brumov – Sokol Lázně Velké Losiny 1:1 (1:1)

Branky: 11. Burša – 43. Přikryl.
Velké Losiny: Zbořil – Mráček, Tabaček, Zatloukal, Vývoda (90. Červenka) – Paszto, Čemba - Huf (30. Michalčák), Přikryl (88. Šinogl), Okrouhlý – Pinkava.

Autor: Jan Kastner

4.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Vizualizace autobusového nádraží v Okružní ulici v Mohelnici po rekonstrukci. Parkovat se bude pod zemí i na povrchu. Zastávky dostanou zastřešení.
2

Přestavba autobusového nádraží v Mohelnici začne do zimy

Viktorie Skoupilová, 10. 9. 2017, Javorník
20

Nově narozená miminka na Šumpersku a Jesenicku, 37. týden 2017

Do Jeseníků se vrátil majestátní orel skalní, po více než sto letech

Pro milovníky přírody je to výborná zpráva. Do Jeseníků se po více než sto letech vrátil orel skalní.

Představujeme prvňáčky ze ZŠ Brníčko, Rapotína a Údolí Desné

Každý týden vám představíme nové prvňáčky ze základních škol na Šumpersku a Jesenicku

Za vydírání mladíka v Šumperku padly vysoké tresty

Za trestný čin vydírání, kterého se dopustila trojice mladých mužů ze Šumperku, padl v pondělí 18. září rozsudek u olomouckého krajského soudu. Ten se kauzou zabýval dva roky, skutek se stal v roce 2014.

Kotlíkové dotace spuštěny, kraj rozdá 124 milionů! Tentokrát bez front

Kdo uvažuje o tom, že v rodinném domě vymění starý kotel na pevná paliva za modernější a k ovzduší ohleduplnější zdroj tepla, má opět šanci získat peníze.