To domácí své šance proměňovali a jak ubíhaly minuty, zápas se měnil na exhibici a nácvik střelby domácích.

Hosté sice v jednu chvíli snížili na 3:1, ale když po chvíli skóroval kanonýr Navrátil, hosté zápas vzdali.

„Šumperk vyhrál takhle vysoko zaslouženě, ale jsme s trenérem hodně naštvaní, protože kluci nehráli to, na co mají. Hodně jsme domácím jejich roli usnadnili, byli jsme pomalí, nedůslední, bez bojovnost,“ konstatoval Radek Pelcl, vedoucí Leštiny.

Smolařem zápasu se stal šumperský Ondřej Málko. Ten se dostal na hřiště až ve druhé půli, po devíti minutách ale musel opět střídat.

„Uklouzl jsem, a jak jsem se roztáhl, zabolelo mě koleno,“ uvedl Málko.

Kvůli zranění musel předčasně ven i Miroslav Knápek, tahoun domácího týmu. Ten ve snaze doběhnout míč upadl tak nešťastně, že si pochroumal kotník. Naopak z marodky se vrátil Petr Sitta.

FK SAN–JV Šumperk – Leština 9:1 (2:0)

Branky: 20. Knápek, 21. a 64. Navrátil, 55. Reichl, 71. Horák, 73. Klemsa, 78. Strnad, 83. Novák, 88. Hecl – 57. Jan Volek. Rozhodčí: Machala – Krpec, Hampl. ŽK: Michalčák, Smékal (oba Leština). Diváci: 320. Nejlepší hráči: Navrátil – Jan Volek.

Šumperk: L. Šabo – Knápek (46. Sitta), Reichl, Opravil, Strnad, Janíček, Novák, Hecl, Klemsa, Navrátil, Horák (71. Málko – 80. Valenta).

Leština: Pobucký – Lepka (63. Maistrzysin), Michalčák, Brzobohatý, Petr Volek, Vepřek (46. Hojgr), Smékal, Hobler, Janhuba, Nimrichtr, Jan Volek.