Tip liga, pořadí po 4. kole

Šumpersko/Jesenicko – Tip liga, pořadí po 4. kole a vítěz 4. kola.

19.4.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifrt

Vážení soutěžící, opět budeme odměňovat i nejlepšího tipéra daného kola, který obdrží větší balení piva Gambrinus v plechu.

Vítězem 4. kola je Petr Strnad (cenu si musí vyzvednout nejpozději do úterý 26. dubna v redakci, jinak cena propadá).

Kozlovice smazaly dvoubrankový náskok Jeseníku, dokonalý obrat se ale nekonal

Nechybělo moc a fotbaloví nadšenci v Kozlovicích sledovali dokonalý obrat. Domácí celek prohrával po poločase se zachraňujícím se Jeseníkem 0:2, po změně stran ale svého soupeře zatlačil na jeho polovinu a zaslouženě srovnal.

Zábřežský orchestr oslavil dvacetiny

Velkou narozeninovou oslavou byl koncert, který se odehrál v sobotu 22. dubna v kulturním domě v Zábřehu. Dechový orchestr zdejší základní umělecké školy jej uspořádal u příležitosti dvacet let své existence.

Mohelnice urvala tři body v Třebíči, gólman Hora zápas nedohrál

Také podruhé v letošním ročníku MSFL dokázali mohelničtí fotbalisté porazit Třebíč. Jarní odvetu na hřišti soupeře, která přinesla pětigólovou přestřelku, rozhodli trefou v devadesáté minutě zápasu.