Domácí sice prohrávali, když inkasovali v závěru první půle, bleskově však odpověděli vyrovnáním a po hodině hry se dokonce dostal Jindřichov do vedení, které hájil až do 80. minuty, ve které lázeňský výběr srovnal zásluhou Kysely na konečných 2:2.

Drtivý finiš předvedla před svými diváky Písečná. Ta dlouho prohrávala již dvoubrankovým rozdílem, jenže v samotném závěru zachránila alespoň bod. Remízu pro domácí trefil až v poslední minutě Kučera.

Pouze v jedenácti hráčích bez možnosti střídání drželi fotbalisté Loštic téměř celý zápas bezbrankové skóre na hřišti Štěpánova, postupně ale hostům docházely síly a i přes statečný výkon podlehli vinou gólů inkasovaných v 77. a 86. minutě.

Díky dvěma zásahům Romana  Puchra zvítězila Leština v klání se Štíty, které v 11. minutě poslal do vedení matador Lakomý, do přestávky však domácí otočili stav ve svůj prospěch. Hosty pak může hodně mrzet zahozená penalta, kterou ve druhé půli vyrazil Čechovi gólman Pobucký.

Nepříznivé skóre musel otáčet také Bludov, který se představil v Troubelicích. Hosty nakopla až proměněná penalta z kopačky Martina Duse. Tři body následně lázeňskému celku sestřelil střídající Jan Nimrichtr.

Záloha Mohelnice odčinila debakl z Jeseníku, když tentokrát doma porazila přesvědčivým výsledkem Moravský Beroun. Ofenzivní představení domácích pak režírovali především bratři Masopustové, když zařídili hned tři trefy svých barev.

TJ Olpa Jindřichov – FK Jeseník 2:2 (1:1)

Branky: 42. Jiří Tezner, 60. Jan Prokop – 38. Bříza, 80. Kysela.
Jindřichov: Šimo–D. Strnad (75. Pimpara), Špatina, P. Vlček, Svora – Jiří Tezner, F. Vlček, Ondryáš, Jan Prokop, J. Vlček (79. Navrátil) – Zimolka.
Jeseník: Pastucha – Keltner, Maceček, Macura, Skoupil – Bříza (52. Kadlčík, 62. Samolej), Nepožitek, P. Glac, Furik – Jurčák, Kysela.

TJ Písečná – SK Šumvald 2:2 (0:2)

Branky: 81. Petr Sogel, 90. Kučera – 21. Valíček, 30. Brijár.
Písečná: Červenka – Streit, Procházka, Blažek, Šoltys – Novák, Hložánka, Petr Sogel, Slavík – Kučera, Vítovják (70. Márinka).

TJ Štěpánov – SK Loštice 2:0 (0:0)

Branky: 77. a 86. Tuška.
Loštice: Špička – Jakub Mikeš, Hejný, Josef Mikeš, Dajčar – R. Morávek, Ďurček, Plhák, Pluháček – Másilko, Pagáč.

Sokol Leština – Sokol Štíty 2:1 (2:1)

Branky: 20. a 36. R. Puchr – 11. Lakomý.
Leština: Pobucký – P. Volek, Jurenka, Neumann, Musil – Hampl (14. J. Volek), Král, Janíček (73. Jílek), Trunkát – Polášek (82. Smékal), R. Puchr.
Štíty: Hajtmar – Šín, Prokop, Verner, Jurásek (46. Teffer), Hollý, Lakomý, Sedláček, Štika (61. Kropáček), Čech, Jakoubek (80. Viktorin).

Sokol Troubelice – SK Bludov 1:2 (1:0)

Branky: 30. Pur – 60. Dus (p. k.), 70. Jan Nimrichtr.
Bludov: Hegedüs – Dus, K. Špička (75. Adam), Podhorný, Valenta – Štodt, Wagner (80. Jiří Nimrichtr), V. Špička (69. Jan Nimrichtr), Janíček, Polášek – Vývoda.

FK Mohelnice B – FK TJ Granitol Moravský Beroun 5:2 (5:1)

Branky: 3. A. Masopust, 19. Šrot, 23. vlastní, 33. a 45. L. Masopust – 44. a 90. Vlček.
Mohelnice B: Šikl – Heidenreich, Horák, Rousek, Bílek – Kutal (46. Knýř), Šrot, Klimeš (67. Falout), Kožela – L. Masopust (70. Mach), A. Masopust.

Zbývající výsledek 2. kola: Medlov - Konice B 4:0.