Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 27. kolo.

29.5.2011

Zábřeh v utkání s KroměřížíFoto: DENÍK/Jan Kastner

Brno B - Olomouc B 1:3

Branky: 21. Štourač z pen. - 24. a 40. Doležal, 8. Vavřík. Rozhodčí: Skřítecký. ŽK: P. Buchta – Nuc. 34 diváků. Poločas 1:3.
BRNO B: Hladký – Kaňa (46. Kršák), Foukal. P. Buchta, Košulič – Borák (67. Jukl), Fall, Maroši (83. Sus), Michna – Šural, Štourač. Trenér: Maléř.
OLOMOUC B: Blaha – Vavřík, Ulma, Hajčík, Vepřek – Nuc, Pospíšil (87. Chlebek), Tomeček (69. Nešický), Doležal – Nekuda (82. Štětina), Rolinc. Trenér: Chromý.

Frýdek-Místek - Jihlava B 5:2

Branky: 2. a 60. Literák, 46. a 50. Kerbr, 13. Cabák - 58. Poláček, 73. Leligdon. Rozhodčí: Kotík. ŽK: Švrček, Junga, Literák - Krutý, Fadrný, Dobrovolný. 190 diváků. Poločas 2:0.
FRÝDEK-MÍSTEK: Lužný – Švrček, Staněk, Literák, J. Prokeš (46. Junga) – Biolek, Cabák, Cesnek, Kerbr – Soukup (80. Chýlek), H. Prokeš (46. Fromelius). Trenér: Machala.
JIHLAVA B: Rožník - Kryštůfek, Ptáček, Fadrný, Dobrovolný – Lovětínský (61. Príborský), Leligdon – Šandera (46. Poláček), Krutý, Kosak (76. Mandžuka) - Vacek. Trenér: Morkus.

Líšeň - Zlín B 1:2

Branky: 48. Král - 45. Šumbera, 90. Holík. Rozhodčí: Kondler. ŽK: Král, Oprchal, Nosko – Holík, Jugas. 180 diváků. Poločas 0:1.
LÍŠEŇ: Sedmidubský - Král, Martin Drábek, Široký, Oprchal (46. Michal Drábek) - Mičko, Pecha, Vrtěna, Čoupek (46. Belej) - Nosko, Cupák (82. Hebron). Trenér: Zbořil.
ZLÍN B: Zapletal - Kocián, Čelůstka, Jugas, Mezírka – Konečník (31. Červenka), Salachna (61. Holík), Šmahaj, Šumbera – Řezáč (74. Kurtin), Rokos. Trenér: Káňa.

Hulín - Slovácko B 5:2

Branky: 23. a 57. Dvořáček, 56. a 77. Dvorník, 28. Otruba z pen. – 27. vlastní (Václavíček), 87. Hesek. Rozhodčí: Pustějovský. ŽK: Hloch, Laciga, Ševela – Čtvrtníček, Sasín, Ruman, Fujerik. 100 diváků. Poločas 2:1.
HULÍN: Štěpán – Barcuch, Dvorník, Hloch, Václavíček – Mršťák, Dvořáček, Laciga, Pácl (75. Pospíšil) - Ševela (81. Němec), Otruba (84. Číhal). Trenér: Pospíšil.
SLOVÁCKO B: Matalyha – Borusík, Ruman, Kolínek, Habanec – Ohnutek, Franta, Hesek, Fujerik – Čtvrtníček (61. Kleiber), Sasín (61. Chytil). Trenér: Mišovec.

Slavičín - HFK Olomouc 1:5

Branky: 75. Řihák z pen. – 15. a 65. Obal, 20. a 51. Zedníček, 67. Korčián. Rozhodčí: Machát. ŽK: Fábry - Polák, Filipský, Lukášek. 170 diváků. Poločas 0:2.
SLAVIČÍN: Mendl - Ptáček, Šamánek, Otépka (85. Sochora), Fábry - Dolina, Jaroš, Řihák, Kutra - Liška (77. Országh), Vaculka. Trenér: Haraga.
HFK OLOMOUC: Šrom – Kopecký, Lukášek, Polák, Dadák - Kovář (75. Kobylík), Onofrej, Čtvrtníček - Filipský (66. Tögel), Zedníček (61. Korčián), Obal. Trenér: Uličný.

Uničov - Opava 0:1

Branka: 61. Halaška. Rozhodčí: Fojt. ŽK: Juřátek, Zapletal, Toman, Řehák - Čáp. 420 diváků. Poločas 0:0.
UNIČOV: Uvízl – Novosad, Sostřonek, Vejvoda, Juřátek – Krč (65. Kyselý), Večeřa (65. Machálek), Toman, Švajda - Řehák, Hrubý. Trenér: Machálek.
OPAVA: Novák - Kolínek, Cigánek, Formánek, Čáp - Partyš, Křeček, Wirth (75. Zapletal), Vyskočil – Halaška (89. M. Furik), Klesnil. Trenér: Mazura.

Zábřeh - Kroměříž 1:3

Branky: 21. Schaffartzik - 20. Fiala, 33. Janča, 87. Matoušek. Rozhodčí: Šenkýř. ŽK: Klabal. 550 diváků. Poločas 1:2.
ZÁBŘEH: Bednár - Dvořák (78. Nimrichter), Suchánek, J. Barcal, Hrdlovič - Kulíšek, Rajnoha, Šalamoun, Schaffartzik (46. Olejník) - Šichor, Pospíšil. Trenér Jiří Balcárek.
KROMĚŘÍŽ: Vogl - Stojaník, Šilinger, Klabal, Kovařík - Fiala, Hromek (89. Brahimaj), Matoušek, Poturovič (74. Hajdarovič) - Janča (81. Janoštík), Budín. Trenér: Lehkoživ.

Sulko začalo proti Přerovu parádně, potom se bálo o výsledek

Dvě červené karty a těsnou výhru fotbalistů Sulka nabídlo nedělní klání mezi Zábřehem a Přerovem. Domácí se sice v závěru strachovali o výsledek, ale nakonec první výhru v sezóně uhájili. Viktorie je naopak i po třetím kole bez bodu.

Mohelnice dala tři góly, přesto s Líšní doma neuspěla

Přestože v sobotním domácím utkání proti Líšni dali tři góly, tak neuspěli. Nově složený celek Mohelnice se na úvod letošní MSFL stále hledá, po třech duelech má na kontě jediný bod.

Losiny opět vítězně, Dubicko je stále na nule

Ani na třetí pokus se nováček krajského přeboru z Dubicka nedočkal bodového zisku, když prohrál na hřišti Velkých Losin. Lázeňský tým naopak uspěl potřetí v řadě.