Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 9. kolo.

25.9.2011

Zábřeh versus Břeclav (bílé dresy)Foto: DENÍK/Jan Kastner

Hlučín - HFK Olomouc 0:1

Branka: 19. Korčián. Rozhodčí: Drozdy. ŽK: Lukášek, Dadák, Richter. 276 diváků. Poločas 0:1.
HLUČÍN: Hampel – V. Coufal, R. Coufal, Čelůstka, Kosňovský (67. Kremzer) – Mucha, Skřehot (26. Čížek), Mozol, Ondrušík – Hanus, Linet (54. Opic). Trenér: Hajný.
HFK OLOMOUC: Šrom – Kopecký, Šimáček, Lukášek, Dadák – Filipský (86. Čoupek), Bednář (64. Tögel), Kovář, Čtvrtníček – Korčián, Richter (78. Žondra). Trenér: Machala.

Hulín - Frýdek-Místek 2:1

Branky: 42. Otruba, 49. Ševela - 10. Soukup. Rozhodčí: Plesar. ŽK: Dostál – Grussmann, H. Prokeš. 170 diváků. Poločas 1:1.
HULÍN: Dubec – Pácl, Dostál, Zlámal (64. Dočkal), Barcuch – Pospíšil (78. Kutňák), Laciga, Dvořáček, Mršťák – Ševela (83. Rokos), Otruba. Trenér: Pospíšil.
FRÝDEK-MÍSTEK: Prepsl – Švrček, Wozniak (64. J. Prokeš), Hrdlička (55. H. Prokeš), Byrtus – Biolek (46. Kostorek), Literák, Staněk, Grussmann – Niedermeier, Soukup. Trenér: Duhan.

Kroměříž - Líšeň 6:2

Branky: 45., 60. a 62. Janča, 25. a 78. Janoštík, 54. Handl – 79. Michal Drábek, 90. Krejčí. Rozhodčí: Trávníček. ŽK: Janča, Steiner, Budín – Hebron, Vrtěna. 200 diváků. Poločas 2:0.
KROMĚŘÍŽ: Vogl - Stojaník, Šilinger, Klabal (6. Budín), Kovařík - Fiala, Kučera, Steiner, Handl (71. Strašák) – Janoštík (83. Zvirinský), Janča. Trenér: Baďura.
LÍŠEŇ: Sedmidubský – Široký, Malík, Hebron, Mičko – Nosko, Pecha (46. Michal Drábek), Belej, Šudoma (63. Koudelka) – Krejčí, Hlavinka (10. Vrtěna). Trenér: Zbořil.

Ostrava B - Brno B 1:3

Branky: 85. Greguš - 18. a 73. Vávra, 16. Sedláček. Rozhodčí: Tomanec. ŽK: Kršák, Stehlík, Sedláček. 155 diváků. Poločas 0:2.
OSTRAVA B: Andrejko - Velner, Kaizar, Frydrych (46. Boháč), Konečný - Greguš, Vašenda, Vaněk - Dostál (76. Vengřínek), Juřena, Lukáš. Trenér: Chalupa.
BRNO B: Hladký - Matýska, Pernica, Foukal, Buchta - Michna, Kršák (84. Farmačka), Hromek (78. Varaďa), Sedláček – Vávra (90. Janoščín), Stehlík. Trenér: Maléř.

Olomouc B - Zlín B 5:2

Branky: 56. a 66. Nuc, 42. Vavřík, 71. Bernard, 77. Schulmeister - 48. Šrom, 58. vlastní (Plšek). Rozhodčí: Kotík. ŽK: Ulma, Jerome – Motal. 112 diváků. Poločas 1:0.
OLOMOUC B: Šustr - Janotka, Plšek, Ulma, Machalický - Nepožitek, Štětina (67. Bernard), Nuc - Vavřík (62. Rolinc), Jerome (82. Nešický), Schulmeister. Trenér: Jílek.
ZLÍN B: Zapletal - Kocián, Kostka, Hájek, Čelůstka - Dobeš, Motal (77. Pazdera), Salachna, Holík (67. Beránek) - Červenka, Šrom (86. Kurtin). Trenér: Švach.

Uničov - Rosice 3:0

Branky: 23. a 62. Krč, 11. Kyselý. Rozhodčí: Žádník. ŽK: Sostřonek - Oprchal, Podzemský, Krhut. 300 diváků. Poločas 2:0.
UNIČOV: Uvízl – Koutek (75. Novosad), Sostřonek, Vejvoda, Juřátek – Řehák, Toman, Kyselý, Švajda – Večeřa (59. Heinz), Krč (72. Fiala). Trenér: Machálek.
ROSICE: Lengál – Dufek, Schwarz, Koiš, Krajačič – Krhut, Selinger (46. Kubec), Oprchal (73. Koubek), Pšikal – Podzemský, Malata. Trenér: Zelníček.

Jihlava B - Slovácko B 2:2

Branky: 15. Kryštůfek, 18. Kosak - 17. Čtvrtníček, 20. Lukáš. Rozhodčí: Vostřejž. ŽK: Kolínek. 150 diváků. Poločas 2:2.
JIHLAVA B: Matiášek - Šandera, Kryštůfek, Ptáček (46. Kolařík), Dobrovolný – Přibyl (84. Štancl), Fadrný, Vacek, Kosak – Chmelík (53. P. Kučera), T. Kučera. Trenér: R. Kučera.
SLOVÁCKO B: Heča - Malý, Kolínek (75. Borusík), Mezlík, Jeleček - Poliaček, Franta, Lukáš, Svízela (90. Kleiber) - Čtvrtníček, Kerbr (72. Ohnutek). Trenér: Palinek.

Zábřeh - Břeclav 1:4

Branky: 26. Chlebek - 15. a 52. z pen. Simandl, 11. Ivančic, 45. Vlček. Rozhodčí: Talpa. ŽK: Šalamoun, Krejčíř. 400 diváků. Poločas 1:3.
ZÁBŘEH: Toman - Krejčíř, Soušek, Hajčík, Hrdlovič – Rajnoha (46. Kulíšek) - Chlebek, Šalamoun, Šichor, Barcal (75. Kendashki) – Pospíšil (62. Olejník). Trenér: Balcárek.
BŘECLAV: Prokop - Crla, Lysoněk, Neuberg, Šilinger – Cupák (88. Košulič) – Ivančic, Málek (89. Kratochvíl), Simandl, Navrátil - Vlček (85. Sasín). Trenér: Valachovič.

Autor: Marie Rodovská

25.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Úředníci se opět stěhují, upozorňuje radnice občany

I další příprava s nulou, Draci nedali Třebíči ani gól

Podruhé v řadě vyšli šumperští hokejisté v přípravě střelecky naprázdno. V úterním utkání nestačili Draci na účastníka WSM ligy Horáckou Slavii Třebíč, která jim nasázela pět gólů.