Výsledkový servis MSFL

Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 9. kolo (10. hrané).

7.10.2012

Sulko versus Hlučín (zelené dresy).Foto: DENÍK/Jan Kastner

Třinec - Orlová 2:1

Branky: 3. Gavlák, 42. H. Prokeš - 36. Kovář. Rozhodčí: Tomanec. ŽK: Cigánek, H. Prokeš - Sobala, Pražák. ČK: 33. Cigánek. 653 diváků. Poločas 2:1.
TŘINEC: Bruk – Lisický, Cigánek, Švec, Sporysz – Malíř (56. Joukl), Motyčka, Kyselý (87. Matoušek), Eismann – H. Prokeš, Gavlák (36. Hupka). Trenér: Kouřil.
ORLOVÁ: Rohel – R. Vlk, Kaizar, Švrček, Bochňák (62. Jonek) – Pražák, Hanus, Sobala, Žižka (68. Václavek) – Kovář (78. Kušnír), Perič. Trenér: L. Vlk.

Frýdek-Místek - Hulín 4:0

Branky: 69. z pen., 76. a 82. Neubert, 58. Soukup. Rozhodčí: Ondráš. ŽK: D. Lehkoživ, Kadlec, Řihák. 830 diváků. Poločas 0:0.
FRÝDEK-MÍSTEK: Prepsl – Švrček, Staněk, Literák, J. Prokeš – Cesnek, (46. Pešek), Mozol, Wozniak – Soukup (63. Förster), Neubert, Molnár (54. Teplý). Trenér: Duhan.
HULÍN: Dubec – Václavíček, Řihák, Zlámal, Barcuch – Pácl (58. Subič), Kadlec, Otruba, Dvořáček – Němec (82. Vymětal), Ševela (42. D. Lehkoživ). Trenér: J. Lehkoživ.

Břeclav - Rosice 3:0

Branky: 3. Navrátil, 36. Filip, 79. Sasín. Rozhodčí: Šenkýř. ŽK: Simandl - Odehnal. 200 diváků. Poločas 2:0.
BŘECLAV: Prokop – Levčík (57. Crla), Michal, Lysoněk, Filip – Navrátil, Simandl, (82. Krejčí), Cupák, Málek, Šilinger – Sasín (80. Nevídal). Trenér: Valachovič.
ROSICE: Lengál – Vítámvás (46. Živný), Odehnal, Cihlář, Mičko - Pšikal, Lang, Krhut, Selinger – Jukl, Malata.

Prostějov - Zlín B 4:0

Branky: 10. Kazár, 63. Papoušek, 84. Zelenka, 88. Krejčíř. Rozhodčí: Sedláček. Bez karet. 578 diváků. Poločas 1:0.
PROSTĚJOV: Bureš - Krejčíř, Hloch, Pavlík, Kazár - Hirsch (80. Svozil), Zelenka (87. Dostál), Mazouch, Papoušek - Machálek, Pospíšil (68. Zatloukal). Trenér: Jura.
ZLÍN B: Adamuška - Zavadil, Dvořák (33. Červenka), Kostka, Čelůstka – Igwe - Bartolomeu (63. Hlobil), Motal, Dobeš, Višněvský - Ruben. Trenér: Švach.

Kroměříž - Uničov 0:3

Branky: 26. a 81. Richter, 15. Krč. Rozhodčí: Caletka. ŽK: Handl, Janoštík, Janalík - Vejvoda. 150 diváků. Poločas 0:2.
KROMĚŘÍŽ: Janalík – Stojaník (67. Janoštík), Šilinger, Kovařík, Nevřala – Havlík – Fiala (83. Moravčík), Handl (56. Dobeš), Vojtášek, Kopečný – Janča. Trenér: Baďura.
UNIČOV: Uvízl – Heinz, Horka, Vejvoda, Koutek – Hrubý (63. Jeřábek), Toman, Juřátek, Krč – Richter (88. Ulma), Nuc (86. Novosad). Trenér: Strouhal.

Slovácko B - Olomouc B 2:0

Branky: 23. Jeleček, 58. Martykán. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Rolinc, Hála. 72 diváků. Poločas 1:0.
SLOVÁCKO B: Heča – Kolínek, Mikulica, Hofmann, Kubáň – Kuzma (29. Ohnutek), Franta (88. Bartoš), Martykán, Jeleček (89. Nečas) – Szmek, Lukáš. Trenér: Palinek.
OLOMOUC B: Zlámal – Vavřík, Golban, Soušek, Hála – Hladík (46. Falta), Chlebek (79. Houska), Plšek (62. Habusta), Nešický, Tomeček – Rolinc. Trenér: Derco.

Ostrava B - Žďár n. S. 4:1

Branky: 48. a 56. Onuchukwu, 59. a 64. Zeher - 37. Šandera. Rozhodčí: Antoníček. ŽK: Stránský – Turek, Pohanka, Malínek. ČK: 85. Kaša. 50 diváků. Poločas 0:1.
OSTRAVA B: Pavlenka – Vengřinek, J. Baránek ml. (78. Javorek), Kaša, Velner – Byrtus (66. Pyclík), Novák, Stránský – Zeher (83. Staško), Onuchukwu. Trenér: J. Baránek st.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pometlo – Heide, Turek, Šindelka (89. J. Nedvěd), Doležal (58. Štursa) – Šandera, Mašek, Bratršovský, Vacek (79. Hlouš) – Pohanka, Malínek. Trenér: P. Nedvěd.

Zábřeh - Hlučín 1:2

Branky: 65. Kostorek - 7. Hanus, 86. Binar. Rozhodčí: Duda. ŽK: Šteiniger, Bogdaň, Binar. 220 diváků. Poločas 0:1.
ZÁBŘEH: Procházka - Rajnoha, Komárek, Linek, Heidenreich - Furik (58. Šalamoun) - Pospíšil (75. Pobucký), Šichor, Tögel, Kostorek - Bačík. Trenér: Balcárek.
HLUČÍN: Šteiniger – Štefek, Coufal, Čelůstka, Barcal - Bogdaň (71. Skřehot), Ondrušík (90. Mucha), Binar, Dressler - Hanus, Lukáš (69. Krčmařík). Trenér: Hajný.

Tabulka.

Autor: Marie Rodovská

7.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Po neznámé ženě, která si vyzvedla na padělaný recept léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrají nyní policisté.
2

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Pěstujeme olivy

Podvodník vzal zálohu, ale stroj nedodal

O padesát tisíc korun připravil podvodník důvěřivého muže, který mu skočil na špek – odpověděl na fiktivní inzerát.

Řídil opilý, autem najel do zdi

Téměř tři promile alkoholu v krvi měl řidič, jehož cesta osobním vozem skončila u betonové zdi jesenického supermarketu.

Na Borůvkové hoře se znovu sejdou disidenti

Byla to utajovaná a výjimečná akce. Na Borůvkové hoře se v srpnu 1987 setkali čeští a polští disidenti. Po třiceti letech se někteří z nich na pohraniční kopec nad Javorníkem dostaví znovu. V sobotu 19. srpna se zde koná vzpomínková akce. Účast přislíbili Petr Uhl, Anna Šabatová nebo Ján Čarnogurský.

Startuje podzimní TIP liga. Vyhrajte sud plzeňského!

Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem Tipliga znovu startuje! V tištěném vydání svého Deníku najdete už ve středu soutěžní kupon pro první kolo oblíbené hry, v níž se tipují především zápasy krajských a okresních fotbalových soutěží. Celkový vítěz vyhraje v listopadu sud piva z plzeňského pivovaru. Pojďme si připomenout, co TIP liga je a jak se hraje.