Výsledkový servis MSFL

Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 21. kolo (18. hrané).

14.4.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Kastner

Frýdek - Místek-Zábřeh 1:0

Branka: 4. Teplý. Rozhodčí: Ondráš. ŽK: Talián, Mozol – Rajnoha, Michalčák, Swiech. 620 diváků. Poločas 1:0.
FRÝDEK-MÍSTEK: Prepsl – Švrček, Coufal, Literák, Žídek - Talián, Wozniak, Mozol, Ceplák (89. J. Prokeš) - Gulajev (58. Bačík), Teplý (76. Cesnek). Trenér: Duhan.
ZÁBŘEH: Šustr – Rajnoha (85. Vlachovič), Filip, Lukášek, Heidenreich - Kostorek, Swiech, Zeher (69. T. Balcárek), Šichor - Michalčák, Pospíšil (85. Hajčík). Trenér: J. Balcárek.

Třinec - Olomouc B 0:1

Branka: 52. Nešický. Rozhodčí: Santarius. ŽK: Čtvrtníček, Motyčka - Vavřík. 426 diváků. Poločas 0:0.
TŘINEC: Lipčák – Lisický (26. Kyselý), Cigánek, Švec, Eismann – Malíř (70. Klimas), Motyčka, Hupka, Juřena – Čtvrtníček, Gavlák. Trenér: Kouřil.
OLOMOUC B: Blaha - Vavřík, Svozil, Štěrba, Falta – Holub (87. Bernard), Habusta, Nešický (81. P. Ševčík), Texl, Zahradníček – Rolinc (74. Klesnil). Trenér: Derco.

Prostějov - Hlučín 2:1

Branky: 18. Pavlík z pen., 72. Kazár – 16. Hanus. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Hloch - Štefek. 490 diváků. Poločas 1:1.
PROSTĚJOV: Bureš – Hloch, Zbožínek, Pavlík, Krejčíř - Hirsch (63. Pančochář), Zelenka, Mazouch (19. Svozil), Kazár - Machálek, Pospíšil (84. Zatloukal). Trenér: Jura.
HLUČÍN: Šteiniger – Štefek, Heinik, Čelůstka, Barcal - Schaffartzik (73. Ptáček), Skřehot (66. Dostál), Bogdaň, Mucha - Badalyan (75. Lukáš), Hanus. Trenér: Hajný.

Kroměříž - Hulín 3:1

Branky: 41. Dupkala, 63. Steiner, 69. Šturma – 19. Otruba. Rozhodčí: Vojkovský. ŽK: Steiner, Dupkala – Dvořáček, Dubec, Barcuch, Krhut, Ševela. 350 diváků. Poločas 1:1.
KROMĚŘÍŽ: Mucha – Stojaník, Šilinger, Budín, Nevřala – Dobeš (84. Klabal), Steiner, Perůtka, Dupkala (72. Vojtášek) – Šturma, Janča (88. Janoštík). Trenér: Baďura.
HULÍN: Dubec – Barcuch (89. Pácl), Paciorek, Číhal, Vyskočil – Krhut, Kadlec, Laciga, Dvořáček – Otruba, Ševela. Trenér: J. Lehkoživ.

Břeclav - Zlín B 1:1

Branky: 64. Sasín - 40. Bartolomeu. Rozhodčí: Fojt. ŽK: Salachna. 241 diváků. Poločas 0:1.
BŘECLAV: Prokop – Dos Santos (79. Ferbar), Dostálek, Krejčí, Dobšíček – Carvalho, Kotol (68. Pospiš), Kleiber, Levčík (76. Šenk) – Sasín. Trenér: Valachovič.
ZLÍN B: Dostál – Bartolomeu, Kostka, Linek, Jasenský – Ruskovský (66. Š. Červenka), Salachna, Igwe – Šumbera (90. Jelínek), Holík – Kurtin (80. Kopečný). Trenér: Švach.

Rosice - Uničov 0:1

Branka: 28. Juřátek z pen. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Malata, Vítámvás, Švarc, Lukáš, Živný – Tögel, Krč, Jeřábek. 225 diváků. Poločas 0:1.
ROSICE: Doleček - Šilinger, Odehnal, Živný, Vítámvás - Lukáš (88. Šenk), Mičko (54. Chlup), Švarc, Pšikal - Malata, Ševčík. Trenér: Pecha.
UNIČOV: Uvízl - Juřátek, Vejvoda, Heinz, Koutek - Hrubý, Tögel (85. Jeřábek), Žmolík, Toman, Krč (66. Nuc) - Richter. Trenér: Strouhal.

Ostrava B - Orlová 3:0

Branky: 26. Zeman z pen., 78. Foltýn, 82. Pyclík. Rozhodčí: Kubica. ŽK: Stránský - Urban. 122 diváků. Poločas 1:0.
OSTRAVA B: Pavlenka – Konečný, Baránek, Skoupý, Velner – Šustr, Stránský, Foltýn (85.
Tobiáš), Ferenčík (72. Pyclík) – Marek Váňa, Zeman. Trenér: Tchuř.
ORLOVÁ: Rohel – Silveira, Švrček, Kaizar, Žižka (69. Jonek) – Václavek (76. Urban), Kušnír
(62. Kopel), Keresteš, Hanus – Kovář, Perič. Trenér: Keler.

Slovácko B - Žďár n. S. 4:1

Branky: 23. z pen. a 43. Nestorovski, 80. Andreou, 84. Holek – 76. Sedláček. Rozhodčí: Antoníček. ŽK: Nestorovski, Havlík - Pospíchal. 63 diváků. Poločas 2:0. V 62. Nestorovski neproměnil penaltu.
SLOVÁCKO B: Kohoutek – Malý, Franta, Břečka, Hála – Fujerik, Kolínek, Svízela, Jeleček (88. Havlík) – Nestorovski (68. Holek), Lukáš (78. Andreou). Trenér: Palinek.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pospíchal – Heide, Turek, Šindelka, Cipruš – Bureš (46. Malý), Chmelíček (59. Toufar), Doležal, Pohanka, Nedvěd (80. Zedníček) – Sedláček. Trenér: Vanko.

Debakl. Šumperk dostal sedmičku na hřišti favorita

Zápas, na který budou chtít fotbalisté Šumperka hodně rychle zapomenout odehráli v neděli odpoledne v Polné. Soupeř jim nasázel sedm branek a domácí Daniel Kavka se blýskl hattrickem.

Šumperské ulice roztančil folklor, z Alžíru, Francie i Číny

Umění z Číny, exotika z Alžíru, hudba z Turecka, tanec na chůdách z Francie, nabité hlediště a stovky lidí v ulicích. Takový byl víkend v Šumperku. Do města zavítal již po sedmadvacáté Mezinárodní folklorní festival.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Sulko začalo proti Přerovu parádně, potom se bálo o výsledek

Dvě červené karty a těsnou výhru fotbalistů Sulka nabídlo nedělní klání mezi Zábřehem a Přerovem. Domácí se sice v závěru strachovali o výsledek, ale nakonec první výhru v sezóně uhájili. Viktorie je naopak i po třetím kole bez bodu.