Výsledkový servis MSFL

Morava /TABULKA/ - Výsledkový servis Moravskoslezské fotbalové ligy, 26. kolo (25. hrané).

19.5.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Dostál

Orlová - Břeclav 0:3

Branky: 18. Simandl, 55. Kotol, 90. Bezděk. Rozhodčí: Julínek. ŽK: Keresteš, Kaizar, Silveira - Kleiber. 230 diváků. Poločas 0:1.
ORLOVÁ: Szarowski – Kaizar, Švrček, Pražák, Silveira - Žižka, Kovář, Hanus, Keresteš - Perič (62. Kopel), Urban (74. Jonek). Trenér: Keler.
BŘECLAV: Prokop – Dobšíček, Dostálek, Krejčí, Šenk - Levčík, Kleiber (78. Bezděk), Simandl, Kotol (89. Dos Santos), Mariotti (86. Carvalho) - Sasín. Trenér: Valachovič.

Třinec - Kroměříž 2:0

Branky: 17. Motyčka, 24. Gavlák. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Juřena, Čtvrtníček - Dupkala, Strašák. 570 diváků. Poločas 2:0. V 59. minutě neproměnil domácí Gavlák penaltu.
TŘINEC: Bruk - Joukl, Švec, Hupka, Eismann - Malíř (76. Matoušek), Kyselý (89. Samek), Motyčka, Juřena (87. Klimas) - Gavlák, Čtvrtníček. Trenér: Kouřil.
KROMĚŘÍŽ: Marák - Stojaník, Šilinger, Budín, Nevřala - Dupkala (62. Strašák), Steiner, Perůtka, Handl (80. Janečka) – Šturma, Janča. Trenér: Sklenář.

Hulín - Zábřeh 4:0

Branky: 15. Vyskočil, 61. Dvořáček, 66. vlastní (Pospíšil), 86. Krhut. Rozhodčí: Miko. ŽK: Řihák, Laciga - Hajčík. 154 diváků. Poločas 1:0.
HULÍN: Vogl – Vyskočil, Číhal, Řihák, Barcuch – Dvořáček, Laciga, Kadlec (86. D. Lehkoživ), Krhut – Ševela (67. Paciorek), Otruba (76. Pácl). J. Lehkoživ.
ZÁBŘEH: Šustr – Heidenreich, Hajčík, Filip, Rajnoha (46. Balcárek) - Nečas (66. Nýdecký), Šichor, Pospíšil, Kostorek (71. Lepka) – Zeher, Michalčák. Trenér: J. Balcárek.

Žďár n. S. - Hlučín 1:3

Branky: 42. Veselý z pen. - 53. z pen. a 66. Hanus, 49. Bogdaň. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: Toufar, Heide, Turek - Čelůstka, Bogdaň, Schaffartzik. ČK: 52. Pohanka. 400 diváků. Poločas 1:0.
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU: Pospíchal – Veselý, Šindelka, Toufar, Cipruš – Heide (69. Bureš), Turek, Doležal (85. Nedvěd), Vomela - Pohanka, Sedláček (80. Zedníček). Trenér: Vanko.
HLUČÍN: Jurák – Skřehot (46. Wludyka), Heinik, Čelůstka, Barcal – Lukáš, Bogdaň (80. Ptáček), Dostál, Schaffartzik – Hanus, Badalyan. Trenér: Hajný.

Uničov - Prostějov 2:4

Branky: 19. Jeřábek, 48. Juřátek – 32. a 56. Kazár, 16. Pospíšil, 58. Machálek. Rozhodčí: Cieslar. ŽK: Ulma - Hunal. 350 diváků. Poločas 1:2.
UNIČOV: Uvízl – Juřátek, Ulma, Vejvoda, Koutek – Jeřábek, Nuc (71. Toman), Tögel, Žmolík – Krč (61. Hrubý), Richter. Trenér: Strouhal.
PROSTĚJOV: Bureš – Hloch, Hunal (90. Svozil), Zbožínek, Krejčíř – Pančochář (76. Hirsch), Zelenka, Pavlík, Kazár – Machálek, Pospíšil (86. Zatloukal). Trenér: Jura.

Olomouc B - Frýdek-Místek 0:0

Rozhodčí: Ogrodník. ŽK: Bernard, Sukup – Žídek. 120 diváků.
OLOMOUC B: Blaha - Janotka, Svozil, Štěrba, Sukup - Holub, P. Ševčík, Bernard (67. Vavřík), Texl - Rolinc (61. Klesnil), Zahradníček (85. Schmidt). Trenér: Chromý.
FRÝDEK-MÍSTEK: Prepsl (23. Hlaváč) - Literák, Coufal, Žídek, Korneta - Švrček, Talián, Mozol, Ceplák (62. Pešek) - Teplý (74. Bačík), Gulajev. Trenér: Duhan.

Zlín B - Ostrava B 2:2

Branky: 42. Linek, 69. Holík – 34. Pyclík, 81. Baránek. Rozhodčí: Klíma. ŽK: Holík - Ferenčík. 125 diváků. Poločas 1:1.
ZLÍN B: Dostál – Bartolomeu, Linek, Kubica, Kostka – Šumbera, Salachna, Holík – Kurtin (88. Dvořák), Š. Červenka (65. Kopečný), Ruskovský. Trenér: Švach.
OSTRAVA B: Pavlenka – Zawada (46. Váňa), Velner, Foltýn, Konečný – Pyclík, Baránek, Šustr, Skoupý – Ferenčík (67. Zeman), Stránský (79. Tobiáš). Trenér: Tchuř.

Rosice - Slovácko B 1:4

Branky: 66. Okleštěk - 70. a 89. Nestorovski, 26. Kovář, 81. J. Lukáš. Rozhodčí: Vostrejž. ŽK: Havlásek, T. Lukáš, Odehnal. 200 diváků. Poločas 0:1.
ROSICE: Doleček (53. Hoda) – Švarc, Živný, Odehnal, Šilinger – T. Lukáš, Mička (82. Selinger), Okleštěk, Malata, Havlásek (59. Pšikal) – Ševčík. Trenér: Čejka.
SLOVÁCKO B: Chvojka – Hála, Mikulica, Břečka, Kubáň – Skalák (68. Ondica), Kolínek, Trávník, Havlík (87. Jeleček) – Nestorovski, Kovář (68. J. Lukáš). Trenér: Palinek.

8

Kabelkový veletrh bude poprvé na třech místech!

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Úředníci se opět stěhují, upozorňuje radnice občany

Rozsáhlá rekonstrukce historické budovy šumperské radnice na náměstí Míru pokračuje další etapou. Úředníky některých odborů čeká další stěhování do náhradních prostor.

I další příprava s nulou, Draci nedali Třebíči ani gól

Podruhé v řadě vyšli šumperští hokejisté v přípravě střelecky naprázdno. V úterním utkání nestačili Draci na účastníka WSM ligy Horáckou Slavii Třebíč, která jim nasázela pět gólů.