VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zpráva OFS Šumperk

Šumperk – Zpráva OFS Šumperk číslo 17 SR 2009/2010 – 13. 11. 2009.

15.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jaroslav Seifert

STK – OFS

STK rozhodla o ukončení podzimní části ke dni 12. 11. 2009
Všechny odložené zápasy z podzimní části se odehrají před začátkem jarní části jednotlivých soutěží, výjimkou je OP starší přípravky, kde budou odehrány odložené zápasy ve středu 14.4.2010.

Po dohodě oddílů se ještě 14. 11. 2009 ve 13:00 hodin odehraje odložený zápas OP dorostu skupina A Hanušovice – Rovensko, na tento zápas je delegován rozhodčí Janků.

Termíny a časy všech neodehraných zápasů podzimu budou uvedeny na internetu fotbal.cz.

Oddíly, které dosud nezaslaly vyplněný formulář ke stávajícím trenérům, příslušnosti rozhodčích k FO, školení a doškolení trenérů, musí tak učinit do 16. 11. 2009 do 10:00 hodin. Pokud v té době nebude na mailu OFS nebo STK vyplněný formulář, bude FO odečteno peněžní plnění ze soutěžní zálohy dle čl. 40.1. RS (200,- Kč). Stejné plnění bude uplatněno i u oddílů, které dosud nezaplatily startovné a nebo doplatek SZ.

STK rozhodla o kontumaci zápasu III. třídy mužů Sokol Nový Malín B – Sokol Malá Morava 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Sokol Nový Malín B, Sokol Malá Morava uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 1.056,- Kč FO Sokol Nový Malín do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.
STK rozhodla o kontumaci zápasu OP dorostu, sk. A Tatran Písařov – FK Hanušovice 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Tatran Písařov, FK Hanušovice uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 650,- Kč FO Tatran Písařov do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.

STK rozhodla o kontumaci zápasu OP dorostu, sk. A Sokol Sudkov – FK Hanušovice 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Sokol Sudkov, FK Hanušovice uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 500,- Kč FO Sokol Sudkov do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.

STK rozhodla o kontumaci zápasu OP starších žáků Sokol Bludov – Sokol Leština 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Sokol Bludov, FK Hanušovice uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 400,- Kč FO Sokol Bludov do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.

DK – OFS

Zpráva disciplinární komise ze dne 12. listopadu 2009
SOKOL MALÁ MORAVA – se trestá za nedostavení se mužstva mužů k zápasu v Novém Malíně pokutou 1.000,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Sokol Nový Malín dle rozhodnutí STK ve výši 1.056,- Kč
FK HANUŠOVICE – se trestá za nedostavení se mužstva dorostu k zápasu v Písařově pokutou 1.000,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Tatran Písařov dle rozhodnutí STK ve výši 650,- Kč
FK HANUŠOVICE – se trestá za nedostavení se mužstva dorostu k zápasu v Sudkově pokutou 1.000,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Sokol Sudkov dle rozhodnutí STK ve výši 500,- Kč
SOKOL LEŠTINA – se trestá za nedostavení se mužstva st. žáků k zápasu v Bludově pokutou 500,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Sokol Bludov dle rozhodnutí STK ve výši 400,- Kč

KR – OFS

KR OFS upozorňuje všechny rozhodčí, kteří nemají zaplacen členský příspěvek, aby jej zaplatili nejpozději do 22.11.2009 panu Šmídovi Jaroslavovi, nebo přímo na pokladně OS ČSTV.

Různé

OFS upozorňuje fotbalové oddíly, které mají zájem o využití dotací v akci „Zelený trávník“, aby poslaly žádost na OFS k registraci. Po obdržení podmínek z KFS, bude nutné zahájit jednání a jednat se bude jen s oddíly, které budou v předstihu registrovány na OFS.

15.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jiří Kubíček
11

Blíží se volby do vedení FAČR. Jaké jsou cíle kandidátů z kraje?

Nové sanitky značky Mercedes pro záchranou službu Olomouckého kraje.
11

Záchranáři mají v Zábřehu místo pro novou základnu

Splutí Desné: sudkovští hasiči zvou odvážné posádky plavidel

Sudkovští hasiči se již připravují na tradiční velkou akci Splutí Desné. Konat se bude v sobotu 17. června.

Vytoužený chodník do lázní bude. Ale nejdřív příští rok, stát bude miliony

Denně tudy projdou stovky lidí, přesto zde pěší musí chodit po okraji vozovky a vyhýbat se autům.

AKTUALIZOVÁNO

Je to tady! Kajínek opustil vězení. "Vítej na svobodě," zaznělo na uvítanou

/VIDEO, FOTOGALERIE/- Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek se dočkal. Dnes o půl dvanácté byla odeslána podepsaná milost prezidentem Milošem Zemanem na Ministerstvo spravedlnosti k dalšímu vyřízení. Krátce po půl druhé pak vyšel branou na svobodu. "Vítej na svobodě," křičeli přítomní na evidentně dojatého muže. 

Tipy pro miniaturní zahradu

Chcete zahradničit, ale vaše zahrádka je o velikosti poštovní známky? Je to místečko někde u plotu vnitrobloku nebo třeba vetknuté do zahrádkářské kolonie na pozemku úzkém jak pentle? Nevadí. I tam se dá pěstovat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies