VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zpráva OFS Šumperk

Šumperk – Zpráva OFS Šumperk číslo 17 SR 2009/2010 – 13. 11. 2009.

15.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jaroslav Seifert

STK – OFS

STK rozhodla o ukončení podzimní části ke dni 12. 11. 2009
Všechny odložené zápasy z podzimní části se odehrají před začátkem jarní části jednotlivých soutěží, výjimkou je OP starší přípravky, kde budou odehrány odložené zápasy ve středu 14.4.2010.

Po dohodě oddílů se ještě 14. 11. 2009 ve 13:00 hodin odehraje odložený zápas OP dorostu skupina A Hanušovice – Rovensko, na tento zápas je delegován rozhodčí Janků.

Termíny a časy všech neodehraných zápasů podzimu budou uvedeny na internetu fotbal.cz.

Oddíly, které dosud nezaslaly vyplněný formulář ke stávajícím trenérům, příslušnosti rozhodčích k FO, školení a doškolení trenérů, musí tak učinit do 16. 11. 2009 do 10:00 hodin. Pokud v té době nebude na mailu OFS nebo STK vyplněný formulář, bude FO odečteno peněžní plnění ze soutěžní zálohy dle čl. 40.1. RS (200,- Kč). Stejné plnění bude uplatněno i u oddílů, které dosud nezaplatily startovné a nebo doplatek SZ.

STK rozhodla o kontumaci zápasu III. třídy mužů Sokol Nový Malín B – Sokol Malá Morava 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Sokol Nový Malín B, Sokol Malá Morava uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 1.056,- Kč FO Sokol Nový Malín do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.
STK rozhodla o kontumaci zápasu OP dorostu, sk. A Tatran Písařov – FK Hanušovice 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Tatran Písařov, FK Hanušovice uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 650,- Kč FO Tatran Písařov do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.

STK rozhodla o kontumaci zápasu OP dorostu, sk. A Sokol Sudkov – FK Hanušovice 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Sokol Sudkov, FK Hanušovice uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 500,- Kč FO Sokol Sudkov do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.

STK rozhodla o kontumaci zápasu OP starších žáků Sokol Bludov – Sokol Leština 3:0 a zisk 3 bodů ve prospěch Sokol Bludov, FK Hanušovice uhradí paušální částku na přípravu zápasu ve výši 400,- Kč FO Sokol Bludov do 30.11.2009. Případ se předává k projednání DK.

DK – OFS

Zpráva disciplinární komise ze dne 12. listopadu 2009
SOKOL MALÁ MORAVA – se trestá za nedostavení se mužstva mužů k zápasu v Novém Malíně pokutou 1.000,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Sokol Nový Malín dle rozhodnutí STK ve výši 1.056,- Kč
FK HANUŠOVICE – se trestá za nedostavení se mužstva dorostu k zápasu v Písařově pokutou 1.000,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Tatran Písařov dle rozhodnutí STK ve výši 650,- Kč
FK HANUŠOVICE – se trestá za nedostavení se mužstva dorostu k zápasu v Sudkově pokutou 1.000,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Sokol Sudkov dle rozhodnutí STK ve výši 500,- Kč
SOKOL LEŠTINA – se trestá za nedostavení se mužstva st. žáků k zápasu v Bludově pokutou 500,- Kč a úhradou nákladů mužstvu Sokol Bludov dle rozhodnutí STK ve výši 400,- Kč

KR – OFS

KR OFS upozorňuje všechny rozhodčí, kteří nemají zaplacen členský příspěvek, aby jej zaplatili nejpozději do 22.11.2009 panu Šmídovi Jaroslavovi, nebo přímo na pokladně OS ČSTV.

Různé

OFS upozorňuje fotbalové oddíly, které mají zájem o využití dotací v akci „Zelený trávník“, aby poslaly žádost na OFS k registraci. Po obdržení podmínek z KFS, bude nutné zahájit jednání a jednat se bude jen s oddíly, které budou v předstihu registrovány na OFS.

15.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
16

Vedra vrcholí. Na víkend spadne teplota o 10 stupňů

č. 2 Jiří Valent. Vizualizace stavby šumperského architekta Jiřího Valenta. Pavilon měl tvarem připomínat lasturu, ale nenašla se žádná firma, která by se vešla do rozpočtu 2,5 milionu korun
1 6

Altán se do Smetanových sadů v Šumperku nevrátí

DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Obvodní soud pro Prahu 8 rozhodl po třech letech ve sporu mezi televizí Prima a vedoucím vydání jejích Diváckých zpráv Jiřím Fröhlichem. Ten se soudil o neplatnost okamžitého zrušení svého pracovního poměru. Soudkyně obvodního soudu dala Fröhlichovi za pravdu. Rozsudek zatím nenabyl platnost, obě strany se mohou odvolat.

AKTUALIZOVÁNO

V Česku se objevil africký mor prasat. Nákazu objevili ve Zlíně

V úterý potvrdil na tiskové konferenci ministr zemědělství Marian Jurečka, že ve Zlíně se objevil africký mor prasat.

Vápenná je Vesnicí roku v Olomouckém kraji

Zlatou stuhu v soutěži Vesnice Olomouckého kraje letos získala Vápenná. Druhé místo obsadil Bělotín na Hranicku a na třetí příčce skončily Haňovice na Olomoucku.

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Jejich plody jsou větší než jejich příbuzných odrůd z lesa, na keřích rostou v celých trsech, takže úroda je mnohem snazší a rychlejší, a jejich chuť si s těmi lesními v ničem nezadá. Řeč je o kanadských borůvkách, které si v pohodlí můžete vypěstovat na zahradě nebo i doma na balkoně a jejich sladké bobule budete mít na dosah ruky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies