Draci Šumperk – Rebel Havlíčkův Brod 2:4 (2:3, 0:0, 0:1)
Branky: 5. Bařica (Meluzín), 15. Ambruz (Antonovič, Obdržálek) – 13. Borůvka (Borovanský), 16. Němec (Třetina, Čermák), 18. Varga (Hodek, Kubeš), 44. Drtina (Borůvka). Diváci: 1200. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2
Šumperk: Tihlář – Špelda, Kloz, Sloboda, Ondráček, Kaltenböck, Pala, Hajas – Kovář, Meluzín, Bařica - Obdržálek, Antonovič, Ambruz – Stejskal, Martinka, Lazorišák – Pekr, Kočan, Čížek.

Stávající šumperský kádr tak čím dál více potvrzuje, že na první ligu zkrátka vůbec nestačí.
Přesto proti Rebelu začali Draci velice dobře a v úvodních minutách soupeře k ničemu nepustili a po zásluze se také ujali vedení.
Podobně jako v minulých duelech však i tentokrát pykal Šumperk za vlastní nekázeň, když první přesilovka hostí znamenala vyrovnání.
Po této brance najednou domácí jakoby nevěděli, co mají hrát. Šikovná střela Ambruze sice ještě vrátila Šumperku vedení, ale Draci znovu neporušili tradici a po zhruba půl minutě hry dovolili protivníkovi opět vyrovnat.
„Nestalo se to poprvé. Vyrovnáme nebo jako dnes jdeme do vedení, ale najednou dostaneme strach, jestli zápas zvládneme,“ říká rozladěně trenér Draků Jiří Otoupalík.
Divokou první třetinu zakončila další přesilovka hostí, ve které Havlíčkův Brod zaznamenal vítěznou trefu. Šumperk měl v dalším průběhu střetnutí k dispozici několik početních výhod, ale usadit se v útočném pásmu byl pro Draky neřešitelný problém.
Žalostné počínání a beznaděj Šumperka v přesilovkách asi nejlépe vystihla minutu a půl trvající výhoda pět na tři v závěru druhé části, kdy domácí místo očekávaného náporu a pokusu o srovnání skóre ani nevystřelili na bránu.
„Nedokázali jsme si přihrát puk. Přesilovky intenzivně trénujeme, ale nejspíš toho necháme, protože to je asi zbytečné,“ hřímal po sobotním utkání Jiří Otoupalík.
Ani závěrečné dějství nepřineslo ve hře Draků posun k lepšímu, pouze další gól v jejich bráně.