Šumperští hokejisté v utkání hned třikrát vedli, jenže duel nakonec skončil nerozhodně, když znovu se opakovala ta stejná písnička: nekázeň a zase nekázeň.

„Odehráli jsme zatím asi nejlepší zápas, ale stále musíme zapracovat na disciplíně, protože tři góly jsme inkasovali při oslabeních. Narazili jsme však na opravdu kvalitního soupeře a remíza je asi spravedlivá pro oba celky,“ konstatoval trenér juniorů Šumperka Kamil Skoumal.

Domácí šli do vedení již v 6. minutě, kdy Malý proměnil trestné střílení a potrestal tak faul na svou osobu. Záhy ale protivník kuriózním gólem přes celé hřiště vyrovnal a pak skóre otočil.

Šumperk ale předvedl obrat na 3:2, jenže Třebíč znovu kontrovala vyrovnáním. V 57. minutě přiblížil Mladé Draky výhře trefou na 4:3 Přikryl, o minutu později ale hosté dali výsledku definitivní podobu.

HK Mladí Draci Šumperk – SK Horácká Slavia Třebíč 4:4 (1:2, 2:1, 1:1)

Branky Šumperku: 6. Malý (trestné střílení), 27. Cink (Skoumal), 32. Stejskal (Svoboda), 57. Přikryl (Peška).
Šumperk: Kulhavý – Novotný, Havlík, Fryč, Svoboda, Drtil, Doleček, Lavrinčík – Peška, Přikryl, Malý – Stejskal, Skoumal, Cink – Hlavsa, Vejchoda, Trtík.