Se sypačem se utrhla krajnice, skončil na boku

V příkopu skončila jízda sypače, který ve středu 19. dubna po půl osmé hodině ranní ošetřoval silnici v Raškově, místní části Bohdíkova na Šumpersku.

20.4.2017

Nehoda sypače ve středu 19. dubna v Raškově na ŠumperskuFoto: Policie ČR

„Čtyřiačtyřicetiletý řidič při vyhýbání najel se sypačem na nezpevněnou krajnici, která se pod váhou vozidla utrhla, a vůz se převrátil,“ sdělila policejní mluvčí Ivana Paroulková.

Převrácený sypač poškodil drátěný plot rodinného domku. Při nehodě se naštěstí nikdo nezranil, alkohol řidič nenadýchal.

Škoda na voze podle odhadů dosáhla osmdesáti tisíc korun, na plotě dalších deset tisíc.

Kozlovice smazaly dvoubrankový náskok Jeseníku, dokonalý obrat se ale nekonal

Nechybělo moc a fotbaloví nadšenci v Kozlovicích sledovali dokonalý obrat. Domácí celek prohrával po poločase se zachraňujícím se Jeseníkem 0:2, po změně stran ale svého soupeře zatlačil na jeho polovinu a zaslouženě srovnal.

Zábřežský orchestr oslavil dvacetiny

Velkou narozeninovou oslavou byl koncert, který se odehrál v sobotu 22. dubna v kulturním domě v Zábřehu. Dechový orchestr zdejší základní umělecké školy jej uspořádal u příležitosti dvacet let své existence.

Mohelnice urvala tři body v Třebíči, gólman Hora zápas nedohrál

Také podruhé v letošním ročníku MSFL dokázali mohelničtí fotbalisté porazit Třebíč. Jarní odvetu na hřišti soupeře, která přinesla pětigólovou přestřelku, rozhodli trefou v devadesáté minutě zápasu.