VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

27.10.2015

Seriál VALACHY TOUR vyhrála Lapinová a Janečka, už se chystá 4. ročník

Velké Karlovice - Tomáš Lichý se stal vítězem závodu BĚHEJ VALACHY, jímž vyvrcholil v sobotu 24. října ve Velkých Karlovicích 3. ročník seriálu VALACHY TOUR. Lichý tak obhájil své loňské prvenství, stejně jako nejrychlejší závodnice mezi ženami - Kristína Néč-Lapinová.

24.10.2015

Šumperk otevřel skatepark, je největší na Moravě

Šumperk – Milovníci adrenalinového sportu se v sobotu 24. října konečně dočkali. U šumperského plaveckého bazénu byl slavnostně otevřen skatepark úctyhodných parametrů. Je největší na Moravě, srovnatelné v celé republice jsou pouze další dva. Areál se rozkládá na ploše šestnácti set plošných metrů, na jeho výstavbu bylo použito čtyři a půl tisíce kubíků betonu a dvacet tun železa.

AKTUALIZOVÁNO
21.10.2015

Statečný, leč marný boj: Asper na Vítkovice nestačil

Šumperk – Překvapení se nekonalo, divizní florbalisté Šumperku v úvodním utkání osmifinálové skupiny poháru prohráli, ve středu večer doma nestačili na extraligové Vítkovice.

19.10.2015

Gymnázium Šumperk ovládlo republikové finále Corny poháru

Šumperk, Břeclav – Atletická družstva šumperského gymnázia vybojovala dvě medaile na republikovém finále Corny poháru. Děvčata získala zlato, chlapci stříbro.

19.10.2015

Florbalisté Asperu hostí ve středu extraligové Vítkovice

Šumperk – Florbalisté šumperského Asperu se chystají na další sportovní svátek. V rámci osmifinálové skupiny poháru České pojišťovny vyzvou v domácím prostředí extraligové Vítkovice.

16.10.2015

VALACHY TOUR vyvrcholí 24. října běžeckým závodem, přijede i Miloš Škorpil

Velké Karlovice - Terénním běžeckým závodem BĚHEJ VALACHY vyvrcholí v sobotu 24. října v Resortu Valachy Velké Karlovice třetí ročník seriálu VALACHY TOUR. Sportovci se mohou nejen utkat o finanční odměnu v celkové výši 15 tisíc korun a další ceny, ale zároveň ještě na poslední chvíli vylepšit svou pozici v celkovém bodování seriálu.

12.10.2015

Vše, co chcete vědět o ragby a báli jste se zeptat. Zbyněk Václavík ONLINE

Online rozhovor s manažerem olomouckých ragbistů Zbyňkem Václavíkem o jednom z nejchlapáčtějších sportů světa.

11.10.2015

Historický úspěch florbalistů: Asper postupuje mezi nejlepší v republice

Šumperk – Úspěšné tažení šumperských florbalistů letošním Pohárem České pojišťovny pokračuje. V pátek Asper na domácí palubovce přehrál Opavu a postupuje mezi šestnáctku nejlepších týmů republiky.

AKTUALIZOVÁNO
11.10.2015

Velkou pardubickou ovládl Nikas, ze stáje Srdéčko ve Hvozdu

Pardubice/Hvozd - Byl za smolaře, chtěl ukončit kariéru, ale neudělal to. A teď je z něj vítěz: Marek Stromský v 41 letech poprvé ovládl letošní Velkou pardubickou, když v neděli do cíle nejznámějšího dostihu dovedl desetiletého Nikase. Nešlo o vítězství favorita - předstartovní kurz činil úctyhodných 21:1. Nikas trénuje ve stáji Srdéčko ve Hvozdu na Prostějovsku.

9.10.2015

Pojďte si zaběhat s Deníkem na běžeckou roadshow MATTONI FREERUN a vyhrajte!

Region - S létem běžecká sezóna nekončí! Vydejte se během Mattoni FreeRun Roadshow na ověřené a oblíbené trasy po celé republice. Prožijte podzim v pohybu, s fajn lidmi a objevte v sobě vášeň pro běhání. Přijďte s námi v pondělí 12. 10. od 17:00 hodin slavnostně otevřít běžeckou trasu Mattoni FreeRun v Olomouci! Běhat půjdeme v parku Flóra.

5.10.2015

Florbalisty čeká zápas roku. S Opavou se poperou o čtvrtfinále poháru

Šumperk – Florbalisté šumperského Asperu se chystají na prestižní pohárové utkání proti Opavě. V případě úspěchu na vlastní palubovce je čeká konfrontace s extraligovou elitou.

8.9.2015

ON-LINE s Bohumilem Korbařem, pátým nejlepším kušistou světa

Kolik váží polní kuše? Jak náročné je trefit desítku? Co je pro správnou trefu nejdůležitější?

6.9.2015

Tabulka Holby Cupu se na čele vyrovnává

Sobotín, Bohuslavice - Zdá se, že před rozhodující fází Holba Cupu družstvo Nemrlova zabralo a buduje si na čele tabulky náskok. V kategorii žen se na čele usídlilo družstvo Hrabové. U veteránů je již rozhodnuto a vítězem se stává družstvo Hrabišína.

27.8.2015

Futsalisté hrají na novém povrchu

Šumperk - Futsalové hřiště v areálu Tyršova stadionu v Šumperku se dočkalo nového povrchu. Původní, téměř deset let stará krytina, již nevyhovovala bezpečnostním a hygienickým nárokům. Opravu hřiště se podařilo Podnikům města Šumperka uskutečnit díky přívětivé zimě. Peníze se totiž podařilo vyčlenit z úspor prostředků plánovaných na zimní údržbu.

4.8.2015

VALACHY MAN bude mít vyprodáno, zbývá posledních pár míst

Nový Hrozenkov – Rekreační nádrž Na Stanoch v Novém Hrozenkově se po roce opět stane dějištěm VALACHY MANa, největšího veřejného mini triatlonu s intervalovým startem v České republice. Uskuteční se v pátek 7. srpna.

4.8.2015

Nemrlov po dlouhé době okupuje první místo a střídá Bludov

Bludov, Rájec - Po delší pauze, kterou většina družstev vyplnila dovolenými se znovu rozběhla kola seriálu Holba Cupu , Velké ceny okresu Šumperk, a to závody v Bludově a následně v Rájci.

27.7.2015

Na Czech Cycling Tour nakonec pojedou König, Štybar i Bárta

Olomoucký kraj – Jedno elitní jméno za druhým přibývá na startovní listinu letošní Czech Cycling Tour. Z domácí špičky na závodě nebudou chybět Jan Bárta, Leopold König, Zdeněk Štybar a Petr Vakoč.

23.7.2015

Jóga má mnoho tváří, v Šumperku ji propaguje Pavlína Dytrichová

Šumperk – Zdravý životní styl znamená pro mnoho lidí především sportovat a zdravě jíst a (ne)pít. Velkou popularitu získává také v Šumperku Power jóga, možná i proto, že nejde jen o svaly. Především ženy nebaví zvedat ve fitnescentrech činky, nebo se honit na hřišti za míčem.

9.7.2015

V sobotu se koná BIKE VALACHY, láká i hokejistu Hudlera či „Drásala" Boudného

Velké Karlovice /FOTOGALERIE/ – Jeden z nejlepších hokejistů NHL Jiří Hudler bude hostem BIKE VALACHY – závodu horských kol, který se uskuteční v sobotu 11. července 2015 ve Velkých Karlovicích v rámci třetího ročníku seriálu VALACHY TOUR.

8.7.2015

David Jílek má za sebou další Ironmany

Zábřeh - Po Moravianmanu v Otrokovicích to byly dva závody světové série Ironman, v součtu tedy tři dlouhé triatlony, které absolvoval zábřežský triatlonista David Jílek během tří týdnů.

1.7.2015

Aktos team se vrátil, a hned na medailové pozice

Šumperk - Radouňská rallye patří k nejlepším v seriálu Českomoravského poháru v rallye. Se svými 100 ostrými závodními kilometry předčí lecjakou sprintrallye MČR. A team Aktos Racing se zde po letech opět sešel v plném složení.

30.6.2015

Motokros chtěl oživit skomírající Sanatorku, sám teď umírá v zapomnění

Šumperk – Šumperk mívá řadu přízvisek. Brána Jeseníků, hokejové město, před pár lety ještě město holdující motokrosu. Je to pět let, co naposledy burácely motory na Rapotínské stráni a pětadvacet na legendárním Kotli. Branou Jeseníků Šumperk patrně s velkou jistotou zůstane, motokros se ale asi už do zdejších končin nevrátí.

28.6.2015

Tři rekordní plavby Romana Křupky

Zábřeh - Na vrcholné soutěže letní plavecké sezóny se kvalifikovalo celkem pět závodníků z Plaveckého klubu Zábřeh. MČR mladšího žactva se konalo na 25m bazéně ve Zlíně.

28.6.2015

Triatonista Jílek první na Moraviamanovi

Zábřeh - Dalším závodem v letošní triatlonové sezoně, kterého se zúčastnil zábřežský triatlonista David Jílek byl Moraviaman v Otrokovicích. Závod byl letos vypsán jako mistrovství ČR v dlouhém triatlonu na plných ironmanských distancích (3,8 km plavání, 180 km kola a 42,2 běhu).

24.6.2015

Radnice rozdělila peníze pro výkonnostní sport

Šumperk – Dva a půl milionu korun rozdělí šumperská radnice mezi šumperské sportovní kluby a oddíly. Dotaci na výkonnostní sport město rozděluje každoročně přibližně ve stejné výši. Kluby a oddíly vždy městu předkládají požadavky, ty letos činily skoro dvojnásobek vyčleněné částky.

21.6.2015

Šumperské gymnastky se představily na republikovém šampionátu

Šumperk, Brno, Vysoké Mýto – Letošní mistrovství republiky ve sportovní gymnastice bylo jako každoročně rozděleno na dvě části. První se konalo už 30. – 31. května v Brně pro elitní kategorie kadetek, juniorek a žen. Na tento šampionát se z Gymnastického klubu Šumperk probojovala Veronika Veselá, která v kategorii kadetek absolvovala dva závody – povinný a volný čtyřboj. V závodě s povinnými sestavami obsadila 15. místo a ve volném cvičení klesla o dvě příčky na místo 17.

21.6.2015

Mezi nejlepší kulturisty v republice patří i ti šumperští

Šumperk – Kulturistika má v Šumperku dlouhou tradici a na kontě má hodně úspěchů. Ty nyní rozšiřuje mladá generace, především kulturista Martin Lešenar a bodyfitnesska Kateřina Brachtlová. Zatímco šestadvacetiletý Martin Lešenar patří mezi zkušené borce, teprve devatenáctiletá Kateřina Brachtlová je objevem na české kulturistické scéně.

6.6.2015

Šumperské gymnastky zahájily sezonu

Šumperk, Brno – První kvalifikační závod na mistrovství České republiky čekal nejlepší šumperské gymnastky 8. května v Brně. Tři nejlepší kategorie žákovského věku (starší žákyně, žákyně A a kadetky) musí pro účast na domácím šampionátu splnit limity v podobě kvalifikačních závodů a později i krajského přeboru.

29.5.2015

Školáci z Hrabové a Rájce trénovali s Ondřejem Bankem

Hrabová, Rájec – Školáci z Hrabové a Rájce se dostali mezi tři desítky nejlepších škol z celé republiky v rámci projektu Sazka olympijský víceboj, který organizuje Český olympijský výbor. Za odměnu získali trénink s olympioniky.

28.5.2015

Zemřel Josef Dopita, strůjce úspěchů šumperské házené

Šumperk - Zemřel Josef Dopita, kterého veřejnost znala především jako úspěšného trenéra šumperských házenkářů. Josef Dopita odešel v úterý 26. května ve věku 73 let.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení