Ačkoliv gymnastky mají začátkem února ještě přípravné období, sjelo se do Ostravy poměrně široké a kvalitní startovní pole. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení ve všech kategoriích. Závod byl dvojbojem na bradlech a kladině.

V kategorii začínajících žákyň sbíraly své cenné závodní zkušenosti hned čtyři závodnice GK Šumperk – Pavlů Michaela (6. místo), Talandová Eliška (12. místo), Hrozová Julie (17. místo) a Stejskalová Ludmila (21. místo).

Mezi mladšími žákyněmi získala za své pěkně předvedené sestavy stříbrnou medaili Veronika Veselá.

Velmi silná konkurence se sešla v kategorii starších žákyň. O to cennější je stříbrná medaile pro Marii Nevrklovou, která skončila těsně před svými oddílovými kolegyněmi Bárou Fricovou (3. místo), Adélou Měrkovou (4. místo) a Vendulou Měrkovou (5. místo). Děvčata od sebe dělilo pouze pár desetin bodu. V této kategorii předvedla své gymnastické umění také Sabina Maršálková (11. místo).

Výborné výkony předvedla v kategorii juniorky i Tereza Vařeková, která si z Ostravy odvezla pohár za 3. místo.

Další medaile se Šumperk dočkal v kategorii žen, kde zásluhou Viktorie Haráskové putovalo do Šumperka třetí stříbro.