První utkání pátečního večera proti sobě svedlo Párky a Vychlazenou Jedenáctku. Párci opět nenastoupili v ideální sestavě, ovšem ani Jedenáctka nebyla kompletní. Poločasové skóre 3:3 dávalo velký prostor závěrečnému dramatu. V něm byli nakonec o něco lepší Párci, kteří zejména díky hattricku svátečního střelce Zapletala vyhráli 7:5.

Ve druhém zápase se Lazy Swines trápily s Falcons. Falcons, doposud předposlední tým tabulky vedl o přestávce 2:1. Ani v druhé půli hráči Sviní nepotvrzovali roli favorita. V přestřelce, která se strhla v druhé části, však byli šťastnější o jeden gól a nakonec s odřenýma ušima vyhráli 7:6.

Podobně velké starosti měl s outsiderem v podobě Puzzlers také tým Metelesku Blesku. I přestože si florbalisté v pruhovaných dresech udržovali alespoň jednogólový náskok po celou dobu zápasu, Puzzlers nic nezabalili a neustálým snižováním a hrou na brejky ničili nervovou soustavu Meteláčů. Ti však přece jen zvítězili 7:5.

Ani zápas mezi Icemany a Dívčím snem nebyl úplně jasný, jak se na první pohled zdálo. Icemani neproměnili spoustu šancí a naopak hráči Dívčího snu zlepšující se každým zápasem našli několik skulinek v obraně favorita. Ve druhé půli však už Icemani nepřipustili nic jiného než jasný výsledek 10:3, na němž se nejvíce podílel Šíbl čtyřmi góly.

Jediný z předních týmů, který odehrál své utkání stoprocentně nejen bodově, ale i výkonem, byly Včelky Medulky. King Size měli těžkou úlohu, proti sehraným kombinacím a zejména individuálnímu výkonu Františka Andrleho neměli nejmenší šanci. Konečné skóre 12:3 hovoří za vše. Debakl mírnil z pohledu King Size dvěma brankami Zouhar.

Párci team - Vychlazená 11° 8:5 (3:3)
Zapletal 3, Kolek P. 2, Trávníček 2, Pudil - Vlk 3, Petko, Novák

Falcons - Lazy swines 6:7 (2:1)
Štelc 2, Drexler 2, Vlk, Schneider - Flašar 2, Brablc 2, Pazourek K., Havlíček, Navrátil

Metelesku blesku - Puzzlers 7:5 (2:1)
Heger 3, Kocián 2, Kilčický, Vlček - Fišer 3, Tempír 2,

Icemani - Dívčí sen 10:3 (4:1)
Šíbl 4, Šíma 3, Daněk 2, Janků K. - Suchomel 2, Dolina

Včelky medulky - King size 12:3 (6:1)
Andrle J. 4, Jáně 3, Andrle F. 2, Bednařík 2, Los - Zouhar 2, Sigmund

10. kolo 30. listopadu: 18:30 Vychlazená 11° - King Size, 19:15 Párci team - Dívčí sen, 20:00 Puzzlers – Icemani, 20:45 Včelky Medulky – Falcons, 21:30 Metelesku Blesku - Lazy Swines