První utkání zahájila Vychlazená 11° proti mladým Párkům. Párci oslabeni o hvězdu Jiřího Trávnička, který je už měsíc na marodce, nedokázali Vychlazené vzdorovat. Útočná dvojice Braun, Chladil se postarala o všechny branky a nahrávky párků, ale i tak to bylo málo.

Párci nedávali vyložené šance a z brejků dostávali.

Druhý zápas se utkali King Size bojující o play off a Lazy Swines. King SIze se sice dostali do vedení, ale první radost jim Swine překazily a vedly v poločase 2:1. King Size se doslova drali o výsledek, ale nakonec prohráli o jedinou branku 2:3

Třetí zápas bylo očekávané derby Včelek a Spádovky. Vedoucí Včelky byly v zápase favoritem, ale to nepotvrdily a prohrály vysoko 13:6. A to i přes výborně chytajícího brankáře Vašíčka, který chytl několik dalších gólových situací Spádovky.

Včelky neměli hráče na střídání a zkušená dvojice Pudil, Matěj si s Včelkami až do konce zápasu pohrála.

Čtvrté utkání Balet a Icemani. Souboj o 7 .místo tabulky. Velmi vyrovnaný zápas od začátku do konce. Týmy se přetahovaly o výsledek. Icemani drželi ještě pět minut před koncem výsledek 3:2, ale Bílý Balet srovnal ušmudlaným gólem na 3:3 a tím pádem pořadí zůstalo stejné z minulého kola.

Poslední zápas špatných Big Heďáků a dravých Meteláčů. Meteláči už od začátku Big Hed team přehrávali a vyhráli poměrem 15:1. Nejvíce branek nastřílel Kilčický. Big Hedáci už soutěž pouze dohrávají.