Je to shoda náhod v jarním kole, co vše se sesypalo na šumperské hráče - nemoci, zranění, tresty…

Pražané přijeli velmi dobře připraveni a již v 6. minutě vedli 6:0 a ve 20. minutě byl stav 9:2 pro Chodov, až do výsledku prvního poločasu  6:13.

Hosté byli jasně lepším celkem, což domácí umožňovali velkým množstvím technických chyb, nepřesnou střelbou.

Začátek druhého poločasu  se jevil velmi nadějně, domácí snížili na 9:13, ale následné chyby v obraně hosté využívali k rychlým protiútokům, a odskočili tak na 9:18. Od 20. minuty palubovka patřila Chodovu, který devíti brankami po sobě zvýšili náskok na 14:32.

Závěr utkání byl v jasné režii pražského družstva, následoval jeden rychlý protiútok za druhým, proti kterým byli šumperští gólmani bezmocní. Autor: Jaroslav Krobot.

TJ Šumperk - TJ JM Chodov 15:35 (6:13)

Sestava a branky: Ošťádal, Cimfl - Korec 5, Laštůvka 3, Marek 2, Drechsler 2, Petrtýl 1, Mikuláš 1, Nimmerrichter 1, Hejný.