Petra Červeňáková je k trvalému pobytu je hlášena na adrese U lomu 724/10 v Rýmařově.

„Dívka odešla z domova 29. února s tím, že jde na brigádu do rýmařovského penzionu Marry, kde byla příležitostně brigádně zaměstnávána. Z penzionu odešla téhož dne kolem 23.15 hodin a byla viděna 1. března kolem třetí hodiny ranní na diskotéce ve V-klubu v Rýmařově,“ řekla mluvčí bruntálských policistů Pavla Tušková.

Později ji ještě spolužáci spatřili ve stejný den v odpoledních hodinách na náměstí Míru v Rýmařově. „Policisté dále zjistili, že se měla pohřešovaná dívka pohybovat u obce Hrabišín na Šumpersku. Její mobilní telefon, který má mít u sebe, je nedostupný. V minulosti nebyla nikdy pohřešovaná,“ pokračovala Pavla Tušková.

Dívenka je bílé pleti, vysoká je 165 centimetrů, štíhlé postavy, rovných hnědých kaštanových vlasů střižených pod uši, modrozelených očí. Na sobě v době jejího posledního výskytu měla modré rifle, zimní péřovou bundu béžové barvy, černé vyšší kozačky. Sebou měla batůžek asi béžové barvy. U sebe má mobilní telefon nezjištěné značky, osobní doklady a finanční hotovost nezjištěné výše.

Je po ní vedeno celostátní pátrání. O jejím pobytu příjme informace každá policejní služebna či linka 158 a nebo je možné kontaktovat v pracovní době přímo bruntálské pátrače na tel. 974 731 336.