Školní ples
KDY: sobota od 20 hodin
KDE: Velké Losiny
ZA KOLIK: 150 korun

Protančete večer na Školním plese ve Velkých Losinách, který vypukne od 20 hodin. Zahraje skupina Kareta ze Šumperka. Chybět nebude ani předtančení a tombola se zajímavými cenami. Vstupné v hodnotě 150 korun zahrnuje šatnu, přípitek, drobné občerstvení a dopravu autobusem se zástavkami v Šumperku, Rapotíně, Bukovicích a Loučné nad Desnou.

close Ilustrační foto. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Hasičský ples
KDY: sobota od 20 hodin
KDE: VKKKC, Rapotín
ZA KOLIK: 150 korun

Na oblíbeném hasičském plese zahraje skupina Trio Plus. Chybět nebude bohatá tombola, občerstvení i autobusová doprava zajištěny. Odjezd v 19, 19.20 a 19.50 ze zastávky u penzionu U Jirsáka, další zastávky nové sídliště, žel. zastávka, u pošty, bývalá hasičárna, u petrovské školy. Autobusy zpět budou vypraveny v 1.30 a druhý po skončení hudební produkce.

close Ilustrační foto. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Koncert Katharsis Quartet
KDY: neděle od 16 hodin
KDE: kostel svaté Barbory, Zábřeh
ZA KOLIK: 120 korun

Unikátní vystoupení si pro vás připravil soubor Katharsis Quartet, který se zaměřuje na interpretaci hudby 17. a 18. století. Užijte si koncert čtyř mladých profesionálních hudebníků, zazní skladby Johanna Sebastiana Bacha, Arcangela Corelliho, Georga Philippa Telemanna a dalších barokních mistrů.

close Ilustrační foto. info Zdroj: Deník/archiv zoom_in

Divadlo: Švédský stůl
KDY: neděle od 18.30
KDE: velký sál lázní, Velké Losiny
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Divadelní hru autora Davida Drábka Švédský stůl uvidíte v neděli od 18.30 ve velkém sále lázní ve Velkých Losinách. "Švédský stůl je má verze příběhu nesmrtelné lásky. Hrdě se hlásím k tomu, že mému Romeovi a Julii odpadává z těl těsto, petržel a čokoládová poleva," dodává autor.

close Lázně ve Velkých Losinách info Zdroj: Deník/archiv zoom_in