Předchozí
1 z 5
Další

Miroslav Spilka, 59 let, Olomouc, hudebník

Miroslav Spilka, 59 let, Olomouc, hudebníkZdroj: Deník / František BergerDle mého neobstál z řad koalice nikdo. Zaseli chaos, strach a likvidaci skoro všeho, co není nadnárodní. To by mohlo být ve finále ještě nebezpečnější než samotný Covid-19. Osobně souzním s názory Trikolory, obou Klausů a Zuzany Majerové Zahradníkové. Mám pocit, že se téhle nemoci nezbavíme nikdy a budeme se s ní muset naučit žít. Stejně jako s chřipkou.

Michaela Černá, 24 let, studentka

Michaela Černá, 24 let, Opava, studentkaZdroj: Deník / František BergerPro mě je takovým symbolem úspěchu i neúspěchu Jan Hamáček. Na jaře jako jeden z mála zachoval chladnou hlavu a jeho návrhy dávaly smysl. Pak se ale víc zaměřil na svoji kampaň a teď už se do toho zamotává jako ostatní. Na těch zmatcích a neustálých změnách má velký podíl.

Věra Antošová, 82 let, Olomouc

Věra Antošová, 82 let, Olomouc, seniorkaZdroj: Deník / František BergerŘekla bych, že obstál pan Babiš. Nenechá se odradit kritikou, je pracovitý a navíc i v nouzi pro nás zařídil 5 tisíc. Trochu mě zklamal prezident Zeman. Moc se o něm letos neví, měl by národ povzbudit, víc o sobě dávat vědět.

Petr Kulíšek, 36 let, Litovel, skladník

Petr Kulíšek, 36 let, Litovel, skladníkZdroj: Deník / František BergerPoměrně slušně obstál tehdejší ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Snažil se. Prymula ani Blatný se mu nevyrovnají. Totálně uletěla Alena Schillerová. Už to, co dělá s rozpočtem, je do nebe volající. Ale vybízet k darování státního dluhopisu? Takového Ježíška bych své rodině nepřál.