Pozvala na něj nejen řadu známých osobností, ale především děti ze tří dětských domovů z Olomouckého kraje, z Klubu Čtyřlístek Šumperk a také rodiny, které se starají o nemocné či hendikepované děti. 

Kromě dárků hosté dětem doslova vykouzlili úsměv na tváři. Akce měla charitativní rozměr, vybrala se na ní finanční podpora pro několik rodin.

„Velké poděkování patří především našim dlouholetým partnerům, podporovatelům a hostům, kteří bez nároku na honorář vytvořili i přes počáteční nepřízeň počasí bohatý program plný zábavy, soutěží a zpěvu. Moderování se ujala Eva Decastelo, tentokrát společně s Milošem Pokorným. Několik písní zazpívala Jitka Boho, kterou doplnil svým vystoupením Jakub Smolík,“ popsala ředitelka Korunky Velké Losiny Veronika Záhorská. Mezi hosty nechyběl ani letos šéfkuchař a jeden z porotců soutěže MasterChef Česko Přemek Forejt.

Odpoledne zpestřil svým vystoupením kouzelník Jirka Hadaš, který si za své pomocníky vybral i samotné děti a hosty korunkového odpoledne. Děti si užily hry o ceny s partnerem odpoledne firmou Coqui nebo si míchaly nealkoholické drinky. Během odpoledne Korunka předala finanční dary nemocným dětem a dalším potřebným.

Korunka Velké Losiny vznikla loni v lednu. Dobročinný spolek podporuje nemocné, hendikepované a opuštěné děti, či sociálně slabé rodiny v Olomouckém kraji. Spolek navazuje na již patnáctiletou historii charitativní organizace KORUNKA LUHAČOVICE, která obdobně pomáhá ve Zlínském kraji a za dobu své existenci dětem a rodinám rozdělila již přes 10 milionů korun.

Unikátní termální park termály ve Velkých Losinách je spojením relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody. Park nemá v České republice obdoby. Jako jediný nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény napouštěné přírodní termální vodou.

Léčivá termální voda je již po několik desetiletí základní složkou celé lázeňské péče v termálních lázních Velké Losiny. Termály jsou během letních prázdniny otevřeny denně.

Miroslav Slaný