Lístky seženete na Ticketportal.cz a stojí 450 či 550 korun - podle vzdálenosti od vystupujících.

A co mají na srdci přímo pořadatelé?

Velehrozné publikum…

Vy, kteří máte pro strach uděláno… I diváci, kteří se klepete jako osika… Pohodlně se usaďte v šapitó Ohana Horor Cirkusu a nechte se zebe vyždímat pořádné napětí, strach, údiv i pobavení!

Ohana Horor Cirkus se představí na přelomu května a června v Šumperku.Ohana Horor Cirkus se představí na přelomu května a června v Šumperku.Zdroj: archiv Ohana Horor Cirkus, se souhlasemTenhle první hororový cirkus v České republice si pro vás připravil novou hrůzostrašnou show pro rok 2024, a to se zcela novou crew. Program s názvem The Future je plný symbolů problematiky civilizace v postapokalyptické době.

Přenesete se do momentu katastrofy lidstva a jeho boje o přežití. Tváří v tvář se potkáte s novými znetvořenými bytostmi, budete pozorovat proměnu (ne)morálních zásad i způsobů, jak ustát nový život, a ukořistit tak pro sebe to nejzásadnější pro přežití.

Ohana Horor Cirkus se představí na přelomu května a června v Šumperku.Ohana Horor Cirkus se představí na přelomu května a června v Šumperku.Zdroj: archiv Ohana Horor Cirkus, se souhlasem

Po cestě možná budete v symbolech tápat, budou pro vás představovat různé věci, ale nakonec pochopíte, co je tím nejdůležitějším…

Program s umělci z celého světa vám vezme dech! Těšte se na domorodé skokany, ohnivý trinidadský národní tanec, brilantní ekvilibristku a mnohem víc. Chybět nebudou ani oblíbené tváře cirkusu – šílený klaun Špína si připravil nové akce, u kterých diváci nebudou tušit, co s nimi zrovna udělá, i sprostý klaun Hugo, který si s publikem pořádně osobně zařádí. Těšit se ale můžete i na další stálice ze souboru, a to v novém aranžmá a choreografiích.