V kategorii 2015 náš klub reprezentovaly Kateřina Stromšíková a Tereza Štěpánková, které započaly svou sportovní kariéru v září 2021.

V silné konkurenci obsadila Terezka 9. místo a Kačka byla jedenáctá. Mnohem úspěšnější byla děvčata ročníku 2014. Mezi prvních šest se vešel čtyřlístek GK Šumperk. Adéla Jurásková byla druhá, třetí Terezie Paraska, pátá Ester Evjáková a šestá Viktorie Peduzzi.

Děvčata ročníku 2011 až 2013 se zúčastnila před týdnem malé ceny Brna. Předvedla skvělé výkony, za která byla náležitě odměněna medailemi.

Vítěz kategorie 7-9 let ZŠ Česká Ves.
ZŠ Česká Ves hostila další florbalový turnaj. Přijeli i hráči z Polska

Gymnastky si mohly zvolit dvě nářadí dle vlastního výběru. Nejlepší volbou získala Ivana Svobodová na akrobě kov nejcennější a na přeskoku stříbro. Stala se nejúspěšnější reprezentantkou šumperského oddílu.

Hned za ní ziskem dvou medailí byla Markéta Hermannová, která brala stříbro na akrobě a bronz na bradlech. Další úspěšnou závodnicí byla Lucie Paraska, které se povedla kladina a z Brna si odváží druhé místo. Na bradlech se jí nepodařila vzklopka a skončila jedenáctá.

Masopust v ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh.
Masopust v zábřežském Krasohledu se povedl. Nejlepší si pochutnali na medovníku

Velice pěknou sestavu převedla Klaudie Ďulíková na bradlech a získala nepopulární čtvrtou příčku a na kladině byla šestá. Nejmladší členkou výpravy byla Patricie Patrová, která závodila na kladině (6. místo) a přeskoku (10. místo).

Na přeskoku GK Šumperk reprezentovala Adriana Směšná, která získala pátou příčku a Eliška Langerová byla sedmá. Obě si jako druhé nářadí vybraly prostná - Adriana skončila sedmá a Eliška devátá.

V Leštině se loučili se zimou.
FOTO: V Leštině se loučili se zimou utopením Moreny a jarní koupelí otužilců

Děvčatům moc gratulujeme za vzornou reprezentaci oddílu a města Šumperka, Silvii Urbanové, trenérce, děkujeme za přípravu závodnic a rozhodčí Lucii Parasce za dobře odvedenou práci při rozhodování.

Jana Žandová,
GK Šumperk

Děti z mateřské školy Pohádka v Šumperku - Ukliďme Česko 2022.
Děti z mateřské školy Pohádka v Šumperku si uklidily zahradu. Pomohla i rodina
Jamr´s.
Bude to stát za to! Jedinečná kulturní událost Šumperský ples se blíží