Velmi nás těší, že renomovaný novinář a publicista Honza Dědek přijal naše pozvání. Společně s ním do Šumperka zavítají oblíbení herci Veronika Žilková a Václav Kopta. Nenechte si ujít příležitost setkat se s tímto pohotovým moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář.

Hosté dostanou podstatně více prostoru, než jsou diváci z televizních obrazovek zvyklí. Těšit se tak mohou na ještě intenzivnější porci pohodové zábavy. Čeká je devadesát minut zajímavých rozhovorů „o všem a pro všechny”, během kterých se nudit rozhodně nebudou.

Osobnost moderátora je však vždy klíčová. I zkušený profesionál, jakým je právě Honza Dědek, zažil několikrát za svou kariéru během rozhovorů horké chvilky. „Nejtěžší jsou hosté, kteří buď nemluví, nebo mlčí. Pokud se někteří hosté ujmou slova, promění talkshow v monolog, který diváky baví, nemám problém se sám stát jedním z nich. Ale pokud z donucení převažují moje promluvy, začínám se potit,“ přiznává novinář, jehož rozmluvy s hosty působí vždy bezprostředním a pohodovým dojmem.

Dodává však, že bez důsledné přípravy ke svému moderátorskému stolu nikdy neusedá. „Miluji improvizaci - pokud je dopředu dobře nazkoušená… Jinými slovy - sázím na co nejlepší přípravu, která je mi pevnou půdou pod nohama, teprve pak lze dle mého soudu improvizovat.“

Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů Honzy Dědka a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká tento zábavný pořad, který vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již přes 550 hvězdných hostů. Rozhovory se staly současně fenoménem na YouTube, kde je k dnešnímu dni zhlédlo na 57 miliónů lidí a přes 130 000 diváků talkshow pravidelně odebírá. Talkshow se uskuteční v pátek 13. května od sedmi hodin večer ve velkém sále domu kultury.

 

Autor: Michaela Horáková