„Program festivalu Jazz in Hall 2023 startuje v pátek 13. října hudebním večerem v neokoukaných prostorách sklepení zábřežského zámku, kde od 19.30 vystoupí kapely Modrý cimbál, Evah & Band a Naoddbeat,“ zve za organizátory akce Vít Komárek.

Vrcholem akce je ovšem hvězdný sobotní večer - 14. října - tradičně v jedinečném prostředí zábřežské tenisové haly. Od 19.30 se na podiu vystřídají Moravia Big Band s oblíbeným českým zpěvákem Martinem Chodúrem a Luboš Soukup Quartet.

Duhový běh města Jeseník pro rodiny vlastní i náhradní
Běhat v barvách přišlo v Jeseníku více než 200 lidí

Hvězdou letošního programu bude pop/funky kapela Monkey Business s frontmanem Matějem Ruppertem a zpěvačkou Terezou Černochovou.

Lístky na sobotní večer vyjdou na 390 korun v předprodeji, na místě budou k zakoupení za 450 Kč. Vstupné na páteční program je za 190 korun.

Obrovský kotrč nalezla při procházce Šumavou paní Dana Maršálková z Benešovic. S obří houbou vyfotila své vnučky, které ji doprovázely.
Z výletu na Šumavu se vrátily se čtyřkilovým kotrčem

Program Jazz in Hall 2023 a bližší informace o talentovaných muzikantech letošního ročníku najdete na webu jazzinhall.cz. Vstupenky na festival Jazz in Hall, který se koná za podpory Olomouckého kraje a Města Zábřeh, jsou k dostání v zábřežském Infocentru nebo na webu festivalu www.jazzinhall.cz.