S Hankou jsme se seznámily na Facebooku. Zaujaly mě Hančiny kresby. Ona totiž, jak jsem později zjistila, studuje malbu na střední škole v Praze, kde žije. Pak mě zaujalo její veganství a roztomilé kresby kraviček a dalších hospodářských zvířat, které musíme chránit.

Hanka malbou vyjadřuje své pocity a názory. Začátkem března dostala k 18. narozeninám tablet. Měla z něj velkou radost. Tablet jí umožnil se během krátké doby posunout v malbě. Maluje své autistické nálady a pocity a postupně vysvětluje lidem pocity a chování autistů. Její dílo využívají organizace pomáhající a pečující o lidi s autismem.

Hanka je číslo, hodné číslo. Možná někoho překvapí její někdy až sado maso kresby mladých, krásných, barevně tetovaných nahých dívek, na Facebooku sdílí tuto sérii pod názvem Kdy Hanka dostane ban.

Hanka se ráda fotí se svými bílými a černými kočkami a s králíčkem Heřmanem. Také ráda vaří, peče a vymýšlí veganská jídla. Hanka má teprve 18 let a už byla v televizi, stane se slavnou malířkou, hlavně však bude dobrým člověkem.

Lenka Hoffmannová