Vystoupení Lenky Filipové bývají plné emocí, neobyčejné lidské skromnosti, virtuózních muzikantských výkonů a spontánní komunikace s publikem. V rámci vánočního koncertu posluchačům nabídne svoje nestárnoucí hity Za všechno může čas, Mosty, Prý se tomu říká láska, Věnování či Zamilovaná a vše doplní velkolepá projekce.

Na svůj koncert si pozvala několik hostů, tím hlavním je smyčcový soubor Brno Strings. Vznikl spojením vynikajících hudebníků, kteří se zaměřují na interpretaci komorní hudby. Členové souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno a dlouholetí členové komorních souborů Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů,kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.

Armády spásy upozornila na problematiku bezdomovectví
Zájemci si vyzkoušeli denní chleba bezdomovců a strávili noc venku

Mnohé písně Lenky Filipové jsou v povědomí posluchačů již desítky let, ale ani tak dlouhý čas jim nic neubral na jejich intenzitě a poetičnosti. Texty Zdeňka Rytíře nebo Gábiny Osvaldové mnohdy v dnešní době získávají zcela nový a neotřelý rozměr. Přesvědčit se o tom můžete ve středu 14. prosince od osmé večerní ve velkém sále šumperského domu kultury. Vstupenky v hodnotě 450, 500 a 550 korun jsou k zakoupení přes předprodejní síť smsticket a v pokladně DK.

Autor: Michaela Horáková

Slíva vystavil svá díla v Eagle Gallery
Výtvarník Jiří Slíva se s fanoušky setkal na dernisáži své výstavy
Předání výhry z Libiny - Pošlete vzkaz příběhem
Projekt Pošlete vzkaz příběhem má další oceněnou. Na slavnosti zazpívaly hvězdy