Konalo se ve čtvrtek 2. listopadu v odpoledních hodinách a letos neslo název Putování pod hradbami. Poskytlo všem účastníkům nejen unikátní zážitek pod širým nebem, ale také okouzlující pohled na překrásné historické centrum našeho města.

Trasa začínala v parku nad Kavárnou Svět, vedla podél hradeb přes Seidlovy schody do kouzelné uličky v sousedství Kostela sv. Jana Křtitele a zakončena byla na náměstí Míru před šumperskou radnicí.

Po cestě byla pro děti připravena různá zastavení s plněním úkolů, které procvičily jejich obratnost, zručnost a v neposlední řadě odvahu. Celá akce měla jemně strašidelný motiv a přilákala více než 1100 návštěvníků z širokého okolí města Šumperk.

Na jejím konci čekalo vynikající občerstvení, které připravili šikovní zaměstnanci školní kuchyně MŠ Veselá školka. Vrcholem celé trasy bylo vystoupení pedagogů, kteří si pro návštěvníky připravili populární Wednesday dance.

Děti si mohly zatančit a zaskotačit na oblíbené písně, které pouštěl profesionální DJ Řehůřek a jeho tým. Rodiče tak měli prostor si popovídat, užít si bohaté občerstvení a nasát kouzelnou dušičkovou atmosféru.

MŠ Veselá školka si může na své konto připsat další velmi podařenou akci a již teď jsme plni očekávání, čím překvapí příští rok.