„Po dobrém výkonu z Krnova jsme chtěli Bohumín potrápit, ale v prvním poločase jsme nehráli dobře,“ hodnotil trenér Jeseníku Libor Sláma.

Jeho tým brzy prohrával, ale ve 20. minutě dokázal vyrovnat, když Planý utekl hostující obraně a dal míč pod sebe na Kyselu. Jenže ještě do poločasu si vzali hosté vedení zpět zásluhou Františka Hanuse.

Velké Losiny urvaly cennou výhru na hřišti Zábřehu.
Velké Losiny berou tři body z derby v Zábřehu, mají však dalšího maroda

„Z úvodní branky jsme se oklepali, ale pak nás soupeř vykombinoval. My takového hráče, jako je Hanus, nemáme. Není úplně rychlý, ale je to pan fotbalista. Ještě s Tourem nám dělali velké problémy,“ všiml si Sláma.

Po změně stran navíc místo vyrovnání trefil Bouchal z přímého kopu tyč a z protiútoku přišla rána v podobě třetí branky Bohumína a druhé z kopačky Hanuse. „Chtěli jsme se zápasem něco udělat, protože druhé poločasy máme v poslední době dobré. Jenže přišlo tohle. I tak ale musím kluky pochválit, protože to nezabalili. Vytvořili si tři vyložené šance, neuznali nám gól pro ofsajd… Hráči tam nechali všechno, ale na Bohumín to nestačilo, protože byl v rozdílových věcech lepší,“ uzavřel Libor Sláma.

FK Jeseník - 1. SC Bohumín 1:3 (1:2)

Branky: 20. Kysela – 8. Karčmář, 34. a 56. Hanus.

Rozhodčí: Ganaj - Banot, Dedek. ŽK: Pechoušek, Červeňák - Blejchař. Diváci: 210.

Jeseník: Vajda – Mar.Bráblík, Cekuras, Janíček (46. Sytař), Bouchal – Vaněk (46. Mich. Bráblík), Pechoušek, Krézek, Planý – Kysela, Červeňák (65. Furik). Trenér Libor Sláma.