Velké Losiny - Kralice na Hané 3:1 (2:0)

Zdroj: Youtube

První utkání v novém ročníku se vydařilo týmu Velkých Losin. Na domácím hřišti vstoupili do souboje s Kralicemi na Hané rychlým gólem v 5. minutě a po penaltě ve 31. minutě už vedli o dvě branky. Hosté snížili v úvodu druhého poločasu, ale Velké Losiny brzy odpověděly dalším přesným zásahem, který dal výsledku konečnou podobu 3:1.

Lutín - Dolany 1:0 (0:0)

Na nedostatek šancí a zajímavých momentů si nemohli v prvním zápase stěžovat fanoušci fotbalu v Lutíně. Na hřiště Sigmy zavítaly Dolany a v úvodní části zápasu měli hosté možnosti otevřít skóre. To se jim ale nepodařilo a gólově zakončit se dlouho nedařilo ani hráčům Lutína. Nakonec se ale domácí mohli radovat, když balon dotlačili do sítě soupeře v 88. minutě.

Ústí - Lipová 2:0 (0:0)

S čistým kontem obdržených branek vybojovali první tři body do tabulky fotbalisté Ústí v zápase s Lipovou. Po bezbrankovém prvním poločase otevřeli domácí skóre po rohovém kopu hned v úvodu druhého dějství a o půlhodiny přidali pojišťovací zásah.

Rapotín - Šternberk 0:1 (0:0) Pen: 5:6

Dramatický duel nabídl zápas Rapotína proti Šternberku. Domácí celek ze severu kraje měl ve druhém poločase řadu vyložených příležitostí rozhodnout vyrovnané střetnutí, ale střelcům chybělo více přesnosti či štěstí. Nakonec tak došlo na penaltový rozstřel, ve kterém bod navíc urvali hosté ze Šternberku.

Jeseník - Zábřeh 6:0 (3:0)

Jasnou záležitostí bylo střetnutí Jeseníku a Zábřehu. Sulko tahalo v utkání za kratší konec, domácím hráčům Jeseníkům se vydařil už první poločas, po kterém vedli 3:0. Stejnou gólovou porci nadělili soupeři i po přestávce, hattrick si připsal Jiří Mráz.

Litovel - Bohuňovice 1:2 (0:0)

Z plného bodového zisku ze hřiště Tatranu Litovel se radovali fotbalisté Bohuňovic. Na góly se čekalo až do druhého poločasu. Hosté se prosadili v 65. a 70. minutě a dvoubrankový náskok jim stačil k vítězství. Litovelští skórovali deset minut před koncem, ale na vyrovnání stavu už nedosáhli.

Želatovice - Brodek u Přerova 4:1 (0:1)

První gól v krajském přeboru slavili hráči Brodku u Přerova na půdě Želatovic už v 5. minutě, po změně stran se ale otěží zápasu pevně chopili domácí. Čtyřmi góly ve druhém poločase dali výsledku jasnou podobu a připsali si tři body do tabulky.

Mohelnice - Medlov 3:1 (2:1)

Úvodní dvacetiminutovka souboje Mohelnice s Medlovem přinesla hned tři góly. Mohelnické duo Kuba-Ryba dokázalo bleskově zareagovat dvěma góly na trefu medlovského Filipa Nováka a poslat svůj tým do vedení. Medlovští měli po dvaceti minutách hry možnost vyrovnat, výhodu pokutového kopu ale nevyužili. Ryba pojistil těsný náskok Mohelnice ve druhém poločase, a domácí tak slavili první výhru sezony.