Velké Losiny - Zábřeh 0:1 (0:0)

Vyrovnaný zápas Velkých Losin se Zábřehem rozhodl po hodině hry ve prospěch hostů Filip Šincl. Domácí Velké Losiny se v závěru tlačily za vyrovnáním, ale v šancích po standardních situacích jim chybělo více přesnosti a tři body si tak zapsalo do tabulky Sulko, které se mírně odpoutalo od spodních pater pořadí krajského přeboru.

Zdroj: Youtube

Dolany - Želatovice 2:3 (1:2) Pen: 0:3

Dobrý start do zápasu se Želatovicemi zvládli fotbalisté Dolan, když se z první branky radovali už v 5. minutě. Jenže hosté z Přerovska ještě do poločasové pauzy zápas dvěma góly otočili a na tahu byly opět Dolany. V úvodu druhého dějství se domácím skutečně podařilo vyrovnat, rozhodnutí už v řádné hrací době nepřišlo. V penaltovém rozstřelu se vyznamenali hosté, brankář Želatovic chytil dvě penalty a při třetí mířil hráč Dolan nad. Naopak hostující střelci byli stoprocentní a po třech sériích tak bylo jasno o dvoubodovém vítězi.

Zdroj: Youtube

Lutín - Mohelnice 4:2 (2:1)

Mohelnice na hřišti Lutína vedla od 8. minuty, kdy se trefil kapitán týmu Roman Kuba. Po konfliktu hráčů ve 25. minutě se poroučel ze hřiště na každé straně jeden vyloučený fotbalista a hrálo se deset proti deseti. V této situaci si lépe poradili domácí, kteří před koncem poločasu dokonali obrat na 2:1. Ve druhém poločase navýšila vedení Sigma ještě dvěma přesnými zásahy a hosté už jen upravili na konečných 4:2.

Zdroj: Youtube

Opatovice - Všechovice 2:3 (1:1) Pen: 2:4

Atraktivní derby dvou obcí, které na mapě dělí pět kilometrů si užili fotbaloví fanoušci v Opatovicích. Ještě pět minut před koncem byl stav 2:1 pro domácí, kteří měli navíc možnosti navýšit náskok. Avšak napínavé situace nabídly také ofenzivní snahy hostů z Všechovic. Těm se nakonec podařilo srovnat a poslat zápas do penalt. V nich se více dařilo brankáři Všechovic a hostující celek si odvezl bod navíc.

Zdroj: Youtube

Kralice na Hané - Litovel 3:2 (1:1)

Z Kralic na Hané se fotbalisté Litovle vraceli s prázdnou. Po prvním poločase byl stav vyrovnaný, když po jednom gólu padlo na obou stranách během dvou minut, po přestávce se ale střelecky zadařilo domácím.  Branku si připsali Cibulka a Troneček, a i když hosté vstřelili čtvrthodiny před koncem kontaktní gól, na vyrovnání stavu už nedosáhli.

Zdroj: Youtube

Šternberk - 1. HFK Olomouc B 5:0 (1:0)

Po úvodních šancí hostů z B-týmu 1. HFK Olomouc už se na vlastním hřišti začali prosazovat hráči Šternberku. Domácí celek vedl po první půli jen o jednu branku, ve druhé části zápasu už však dali Šternberští zápasu jasnou podobu a v závěrečné desetiminutovce vylepšili skóre na konečných 5:0. Holičtí mladíci tak odjížděli s výraznou porážkou a zůstávají v tabulce poslední.

Zdroj: Youtube

Jeseník - Medlov 4:1 (2:1)

Souboj v nejvyšších patrech tabulky dopadl lépe pro Jeseník, který vyprovodil ze svého hřiště Medlov jasným výsledkem. Vedení 2:0 dokázali hosté z Medlova korigovat pět minut před koncem prvního poločasu, jenže po změně stran dostávala defenziva celku z Uničovska i nadále pořádně zabrat. Nakonec se ujaly ještě dvě útočné akce Jeseníku a oba celky se srovnaly v tabulce na třicetibodovém zisku ze čtrnácti zápasů.

Zdroj: Youtube
 

Hněvotín - Černovír 2:7 (0:7)

Záznam utkání není k dispozici.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE