„Byl to jednoznačně nejhorší výkon v dosavadním průběhu této sezóny. Fanouškům, kteří přišli, bych se chtěl omluvit, že takový zápas vůbec museli sledovat,“ nebral si servítky hrající kouč Mohelnice Roman Kuba.

Jeho celek sice začal dobře, když se již v 6. minutě střelecky prosadil uzdravený Daniel Ryba, který se ale o chvíli později opět zranil, musel vystřídat a od tohoto momentu to šlo s domácími fotbalisty z kopce.

„Hráče jsem před zápasem upozorňoval, že takové zápasy proti týmům ze dna tabulky bývají nejhorší. Přál jsem si, aby kluci předvedli minimálně takový výkon, jako minule proti Rapotínu, kdy jsme zahráli opravdu nadstandardně, to se však s Brodkem nestalo,“ konstatoval zklamaně Roman Kuba.

Hosté z Přerovska nakonec svého soupeře i díky svým fyzickým parametrům a důrazu doslova převálcovali.

„Prohrávali jsme osobní souboje, neměli jsme jediný odražený balón, vůbec jsme se nedostali do hry, směrem dopředu jsme kromě jedné šance nepředvedli vůbec nic. Soupeř zkrátka více chtěl,“ vypočítával příčiny prohry Roman Kuba.

Ještě do přestávky se fotbalistům Brodku podařilo vyrovnat trefou z penalty, ve druhé půli pak dvěma zásahy zpečetili své vítězství.

FK Mohelnice – FK Brodek u Přerova 1:3 (1:1)

Branky: 6. Ryba - 34. Omelka (pen.), 53. Otáhal, 73. Kudlička. Rozhodčí: Trávníček – Brázdil, Aberle. ŽK: Čank, Kožela, Nantl – Omelka, Kocian, Zatloukal. Diváci: 150.

Mohelnice: Hora – Vokoun, Kuba, Pinkava, Knýř – Srdýnko, Čank, Pauliny, Nantl – Kožela, Ryba (11. Linhart). Hrající trenér: Roman Kuba.


Načítám tabulku …