Každý týden se kanonýr Velkých Losin vydá na cestu do Prahy, kde prosedí tři dny na Vysoké škole ekonomické, kde studuje informační management. Potom přepne do fotbalového módu a o víkendech sází jeden gól za druhým.

„Úterý, středa, čtvrtek mám celý den školu, ale snažím se udržovat. Když mám čas, tak chodím běhat nebo posilovat,“ přiblížil útočník Tomáš Indra svůj program.

„Na podzim jsem stíhal pouze páteční trénink, teď někdy i čtvrteční,“ dodal.

Vzhledem k jeho tréninkovým možnostem je o to víc s podivem, že v krajském přeboru střílí jeden gól za druhým. Rozjížděl se pozvolna. Jednu branku dal Mohelnici a potom v sobě probudil instinkt zabijáka. Dolany popravil čtyřmi brankami a potvrdil to stejným přídělem do branky Kralic.

Mezitím se trefil i ve venkovním utkání na půdě Lutína. V posledním domácím zápase přidal dvě branky do sítě Želatovic a pomáhá svému celku stoupat tabulkou.

Pokud chcete znát recept, jak na domácí zápasy, tak volejte na adresu desátého celku krajského přeboru. Celému týmu i jeho nejlepšímu střelci se daří hlavně na vlastní ploše. Tři zápasy, tři výhry, drtivé skóre 19:3 a Indra deset branek.

„Jako tým hrajeme skvěle. Pomohli nám příchody Tomáše Maňky a Ivo Lazarova, kteří nám přinesli hodně směrem dopředu. Chystají mi to tam a pro mě už je jednoduché jejich přihrávky proměňovat. Už tolik nebráníme a snažíme se hrát útočně. Všichni jsme dobří střelci a to, že mi to tam padá, je jen náhoda,“ hodnotí Tomáš Indra druhou polovinu sezony.

V tabulce střelců již přeskočil mohelnického Romana Kubu a vévodí jí se čtyřiadvaceti góly.

„Sleduji ji hodně. Stejně tak kluci i trenér, který se mě snaží povzbuzovat, abych vyhrál. Ale nehrajeme vyloženě na mě. Důležitější je výsledek,“ přiznal, že by rád vyhrál korunku pro nejlepšího střelce, ale ne na úkor týmu. Zároveň jej ale gólová forma něco stojí.

„Máme pokuty za hattrick,“ poodkryl informaci ze šatny. Zároveň si ale oddechl. „Za nejlepšího střelce v sazebníku nic nemáme.“

Není to však jeho nejlepší počin. Před třemi lety v I.A třídě v dresu Rapotína vstřelil sedmadvacet branek. V tu dobu Rapotín postupoval právě do krajského přeboru a vydržel v něm dva roky.

„Ke konci tohoto angažmá už jsem byl vyčerpaný a potřeboval jsem nový náboj a další výzvu,“ ohlíží se.

„Vzhledem k soutěži pro mě znamená nynější výkon víc, ale útočím na ten svůj rekord, který bych chtěl překonat,“ nastínil Indra svůj nejbližší osobní cíl.

Díky produktivitě pětadvacetiletého útočníka je možné, že po něm zatouží nějaký celek z vyšší soutěže. Tomáš Indra ale zůstává nohama na zemi a nikam se nehrne.

„Mám to těžké se školou, která je teď důležitější. Nestíhám tréninky a v Losinách je skvělá parta,“ uzavřel.