Po Dolanech (8:1) a Kralicích (5:2) si Velké Losiny poradily i s Želatovicemi vysoko 6:0. V těchto třech duelech tak nastřílely stejný počet branek, který viděli jejich fanoušci na domácím trávníku v síti soupeře na podzim ve všech osmi duelech.

Dlouho to na takový debakl nevypadalo. Losiny sice díky Zatloukalovi a Indrovi vedly v poločase 2:0 a po změně stran přidal druhý jmenovaný třetí gól, ale zbylé tři branky padly až v závěrečné desetiminutovce. Prosadili se dva střídající hráči. Nejprve dal dva góly Tomáš Pecháček a v devadesáté minutě pečetil pohotovou výhru jeho jmenovec Kubíček.

Jde vidět, že lázeňskému celku prospěly zimní příchody ofenzivních hráčů Tomáše Maňky a Ivo Lazarova. Největším esem klubu však je Tomáš Indra, který se trefil proti Dolanům a Kralicím čtyřikrát a v neděli rozvlnil síť dvakrát. K tomu přidal po brance v Mohelnici a Lutíně a vyplývá z toho, že naprázdno vyšel pouze v Jeseníku. Rázem se vyšvihl do čela tabulky střelců krajského přeboru. S tímto útočníkem vám přineseme rozhovor v úterý.

Velké Losiny – Želatovice 6:0 (2:0)

Branky: 28. Zatloukal, 32. (pen.) a 56. Indra, 83. a 88. Pecháček, 90. Kubíček. Rozhodčí: Slota – Brázdil, Samek. ŽK: Žídek. Diváci: 140.

Velké Losiny: Hatala – Bureš (59. Gargulák), Zatloukal, Linet, Lazarov (65. Pecháček), Kocourek (59. Tejkl), Indra, Maňka (65. Kobza), Žídek, Šinogl, Žák (75. Kubíček). Trenér: Jiří Mika.