Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 11. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 11. kola.

Mohelnice podlehla Želatovicím i kvůli dvěma slepeným gólům

Fotbalisté Mohelnice se druhé domácí utkání po sobě střelecky trápili.

dnes 19:14
-

Šumperk neukončil neprůstřelnost Slavičína a zůstal bez bodů

Fotbalisté Šumperku měli v neděli odpoledne možnost přiblížit se středním vodám divizní tabulky. Jenže na předchozí úspěch s Přerovem nenavázali. Slavičín rozhodl už ve 4. minutě zápasu, kdy s přehledem proměnil první lepší útočnou akci. Nakonec si hosté odváželi jednoznačné vítězství 3:0.

dnes 17:47
-

Jeseník zlomil odpor Litovle ve druhé půli, i díky Woitkovi

Dalo se to čekat. Jeseník jel v sobotu do Litovle v pozici papírového favorita, a tak domácím nezbývalo, než vsadit na dobrou hru dozadu. Tatran však odolával jen po dobu prvního poločasu, potom loňský účastník divize rozjel gólovou parádu.

dnes 16:48
-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

dnes 09:50
-

Gólová smršť, pak rozhodla penalta. Mohelnice přemohla Dolany

Divokou bitvu v sobotu svedli fotbalisté Mohelnice proti Dolanům. Především první poločas nabídl nevšedně ofenzivní podívanou, během necelých čtyřiceti minut padlo šest branek. Tři body nakonec domácím vystřelil z nařízené penalty jejich kapitán a hrající trenér Roman Kuba.

18.10.2018
-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

14.10.2018
-

Vyberte GÓL 10. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Další kolo olomouckého krajského přeboru přineslo pohledné trefy a tradiční hlasování o nejhezčí trefy fotbalistů této soutěže. Vyberte nejkrásnější branky 10. kola. Tři góly a anketa uvnitř.

14.10.2018
-

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 10. kola

14.10.2018
-

Viktorka nezvládla existenční bitvu se Šumperkem. Ten si odvezl všechny body

Veledůležitá bitva pro oba týmy, existenční duel o záchranu divize, zápas o šest bodů. Tak se mluvilo o utkání 11. kola fotbalové divize E mezi Přerovem a Šumperkem. Nutnost zvítězit na domácím hřišti neunesla domácí Viktorka, která před žalostně nízkou návštěvou v sobotu padla 1:2 a dál se krčí na posledním místě tabulky.

14.10.2018
-

Zábřeh v Jeseníku dvougólové manko nedotáhl, zahazoval šance

V sobotním derby krajského přeboru mezi Jeseníkem a Zábřehem se vše důležité odehrálo už během úvodního poločasu. Domácí mužstvo za necelou půlhodinu hry uteklo do dvoubrankového náskoku, který Sulko po zbytek utkání marně krátilo. Jeseničtí nakonec slavili těsné vítězství 2:1.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

11.10.2018
-

Gamaspol postoupil do čtvrtfinále poháru gólem v poslední vteřině

Napínavější už to snad být nemohlo. Futsalisté Gamaspolu Jeseník porazili ve středečním osmifinále Poháru FAČR Baník Ostrava 8:7 po prodloužení.

8.10.2018
-

Dobré výkony nestačí, musíme bodovat, velí šumperský kapitán Rozsíval

Po domácím skalpu Kozlovic a Sokolu Ústí šumperští fotbalisté v neděli sahali i po výhře nad silným Havířovem. Jenže o vedení přišli v 72. minutě, když soupeř proměnil pokutový kop. I tak brali svěřence kouče Hecla aspoň bod za remízu 3:3.

7.10.2018
-

Gólové hody a emoce. Šumperk s Havířovem uhrál remízu

Šumperk – Tomu zápasu nic nechybělo. Diváci viděli šest branek, spoustu šancí i emotivní okamžiky. Nedělní 10. kolo divize E mezi Šumperkem a Havířovem nabídlo vše. Domácí navíc sahali po třetím domácím vítězství za sebou. Vyfoukl jim ho až osmnáct minut před koncem havířovský Wojnar, jenž určil konečnou podobu skóre 3:3.

7.10.2018
-

Mohelnice prolomila penaltové trápení. Dohrávala však v deseti

Na trávník Černovíru přijížděli jako papírový favorit. Fotbalisté Mohelnice ale museli i v nedělním 10. kole krajského přeboru do penaltového rozstřelu. Částečně i proto, že v 65. minutě vyfasoval červenou kartu Milan Šmíd a hosté tak dohrávali zbytek zápasu oslabeni.

7.10.2018
-

Losiny ve Šternberku nezvládly začátek, Zábřeh zdolal Hněvotín

Odlišné nálady prožívají po sobotním 10. kole krajského přeboru fotbalisté Velkých Losin a Zábřehu.

Zábřeh ztratil zápas s Lutínem kvůli deseti minutám hrůzy

Stačilo deset minut a bylo po všem. Hráči Sulka Zábřeh měli v neděli slibně rozehraný duel na trávníku silné Sigmy Lutín. Značnou část utkání prohrávali o jediný gól a usilovali o vyrovnání. Na začátku druhého poločasu je však srazila ke dnu nepovedená pasáž, během které třikrát inkasovali.

30.9.2018
-

Šumperku se venku nedaří, prohrál i v Bruntále

Doma jim to začalo jít, ale venku stále ne a ne uspět. Šumperští fotbalisté si tentokrát přivezli příděl 0:3 z nedalekého Bruntálu.

30.9.2018
-

Velké Losiny si vyšláply na Opatovice, dvěma góly přispěl Indra

FOTOGALERIE / Ačkoli do nedělního utkání vstupovali jako favorité hosté, konečný výsledek tomu neodpovídal. Fotbalisté Velkých Losin si v 9. kole krajského přeboru bez větších potíží poradili s Opatovicemi, které pokořili čtyřmi góly. Dva z nich měl na svědomí střelec Tomáš Indra.

29.9.2018
-

Mohelnice obrala lídra o bod, Jeseník zametl s posledním

Fotbalový krajský přebor v sobotu pokračoval již devátým kolem. Zatímco hráči Mohelnice svedli napínavou bitvu až do úplného konce s vedoucím Medlovem, Jeseník na domácím hřišti nedal šanci béčku HFK Olomouc.

Trenér Hecl: Náš fotbal už vypadá lépe, mužstvo se nadechlo

V nedělním duelu divize E proti Sokolu Ústí se mu povedl pořádný majstrštyk.

23.9.2018
-

Šumperk srazil Ústí i díky povedenému střídání

Na jednu stranu povinné vítězství, na druhou nesměli nic podcenit. Fotbalisté Šumperku zvládli důležité utkání proti Sokolu Ústí a dnu tabulky divize E odskočili na rozdíl pěti bodů. O výhře 2:0 rozhodli dvěma pohlednými góly ve druhém poločase.

23.9.2018
-

Kuba vyválčil těsně před koncem zápasu bod pro Mohelnici

Nechybělo mnoho a fotbalisté Mohelnice mohli v sobotu odpoledne skončit poprvé od 8. září bez bodového zisku. Na hřišti Litovle je ale v 89. minutě zachránil hrající kapitán Roman Kuba, jenž vyrovnal na 1:1 a poslal zápas do penaltového rozstřelu.

23.9.2018
-

Jeseník přibrzdil vlastňák, i tak odčaroval kouzlo Šternberku

Jeseničtí fotbalisté v sobotu potvrdili formu posledních dní a týdnů, zvítězili potřetí z předchozích čtyř utkání. Tentokrát přemohli 3:1 silný Šternberk. Soupeře načali už během první půlhodiny utkání, pak si ale střetnutí sami mírně zkomplikovali.

Vyberte GÓL 15. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Další kolo olomouckého krajského přeboru přineslo pohledné trefy a tradiční hlasování o nejhezčí trefy fotbalistů této soutěže. Vyberte nejkrásnější branky vloženého 15. kola. Tři góly a anketa uvnitř.

20.9.2018
-

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 15. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání vloženého 15. kola.

16.9.2018
-

Konečně. Šumperk srazil Kozlovice a má první výhru sezony

Trvalo to déle než měsíc, ale šumperští hráči se přeci jen dočkali. V bojovném zápase, který moc fotbalové krásy nenabídl, přetlačili Kozlovice 1:0 a zapsali premiérové vítězství ročníku. Jedinou a rozhodující branku nedělního odpoledne měl na svědomí dlouhán Lukáš Horák.

16.9.2018
-

Rolinkův návrat a hosté v deseti. Mohelnice přetlačila Zábřeh

Speciální nádech měl sobotní zápas 7. kola krajského přeboru mezi Mohelnicí a Zábřehem. Nejen že téměř tři stovky diváků sledovaly napínavé derby až do konce. Hostující trenér Jaroslav Rolinek se poprvé od přestupu vrátil do míst, kde ještě na jaře působil.