Nejprve si ale řekněme, jaká jsou pravidla? Od čtvrtku 23. února bude až do čtvrtku 23. března probíhat na stránkách Deníku ve všech čtyřech okresech hlasování čtenářů, hráčů, funkcionářů a fanoušků. Po jeho skončení se tři nejúspěšnější z každého okresu dostanou do krajského finále, které vykopneme v úterý 28. března a hlasování opět poběží po celý měsíc. Dva nejlepší pak odměníme. Jak?

Během května do každého z těchto dvou klubů po předchozí domluvě přijedeme a i s pomocí fotografa vytvoříme o klubu obsáhlý materiál. Zároveň fotky danému klubu poskytneme k volnému využití.

Fotbalisté FC Sigma Hodolany (v černobílém) proti TJ Sokol Kožušany. Tomáš Alka (u míče)
Fotbal čeká velká revoluce. Skončí divize, přebory, ale hlavně I. B třídy

Co bude rozhodovat o nejúspěšnějších? To je pouze na vás. Je jedno, jakou klub hraje soutěž, jestli loni postoupil, nebo sestoupil, jakou má fanouškovskou základnu, podporu na sociálních sítích, jestli pracuje s mládeží, jestli hraje krásný, či nekoukatelný fotbal, potažmo zda jejich klobáska a pivo jsou neodolatelné, nebo naopak byste si už nic takového v životě nedali. Anketa žádné mantinely nemá, kritéria si vytváříte pouze vy. A pozor! Hlasovat lze každou půlhodinu.