Loštice byly po celé utkání fotbalovějším týmem a zaslouženě si domů odvezli důležité tři body za vítězství. Od prvních minut byli lepším týmem, což si pokazili až v závěrečné desetiminutovce, kdy se jim domácí vyrovnali a snažili se srovnat také skóre.

V 9. minutě kopal trestný kop Hlaváč, míč skákal po brankové čáře, ale nikdo z hostů jej nestačil sklepnout do domácí sítě. Ve 20. minutě Havlíček vystihl rozehrávku domácích, ale Salamon z jeho přihrávky pálil těsně nad. Ve 25. minutě po rohovém kopu Ďurčeka sklepl balon Salamon Havlíčkovi, ale ten trefil pouze nohy obránce.

Ve 27. minutě mířila Dajčarova střela ze 25 metrů těsně vedle levé šibenice. Ve 30. minutě následoval rohový kop domácích, ale jeden z domácích hráčů hlavičkoval vysoko nad. O dvě minuty později po rychlém útoku Bludova ukradl Morávek míč před hlavičkou domácího útočníka. Ve 42. minutě orazítkoval po rohovém kopu Ďurčeka domácí břevno Hlaváč.

Ve 48. minutě kopal rohový kop Hlaváč, Havlíčkovu hlavičku vyrazil z brankové čáry pohotově domácí gólman. V 53. minutě vnikl do domácí šestnáctky Havlíček, který přihrával pod sebe Dajčarovi, ale ten trefil pouze nohy bránícího obránce.

V 71. minutě byl v pokutovém území domácích sražen Koňarik a Ďurček se z pokutového bodu nemýlil (0:1). V 73. minutě centroval zleva Dajčar a úplně volný Havlíček snadno zamířil do volného koutu domácí svatyně (0:2).

V 75. minutě následoval postupný protiútok domácích, ale hlavička posledně hlavičkujícího útočníka mířila vysoko nad.

V 80. minutě zbytečně fauloval ve svém pokutovém území Hejný a domácí z pokutového kopu zápas zdramatizovali. V 85. minutě skvělý zákrok Morávka na brankové čáře zachránil hostům důležité tři body z venkovního prostředí.