Diváci sledovali bojovné a velmi vyrovnané utkání, které skončilo zřejmě zaslouženou remízou, i když si domácí zejména v prvním poločase vypracovali o nějakou tu vyloženější šanci více.

Hned ve 2. minutě využil špatného odhlavičkování centrovaného míče domácím obráncem zkušený matador hostů Duda a osamocený před Morávkem otevřel účet zápasu (0:1).

V 15. minutě vystřelil po pohledné kombinační akci po zemi Mikeš, ale jeho střela skončila vedle pravé tyče. V 19. minutě střílel z úhlu opět Mikeš, ale dolanský gólman byl pozorný. Ve 21. minutě vyrazil Morávek bravurním zákrokem střelu Dudy z otočky.

Ve 23. minutě odcentroval od rohového praporku Dajčar a u vzdálenější tyče mířil dobře postavený Plhák hlavou těsně vedle. Ve 43. minutě následoval Dajčarův dlouhý nákop za obranu Dolan a Salamon trknul míč hlavou těsně vedle. Chvíli před koncem první půle těsně nedosáhli na centrovaný míč před brankou Vykydal se Salamonem.

Ve 47. minutě zasahoval dobře Morávek po průniku Čapka. V 50. minutě našel Salamon nádhernou přihrávkou Vinklera a ten nedal z blízka Benčíkovi šanci (1:1).

V 60. minutě skončila střela Čapka zpoza šestnáctky těsně vedle pravé šibenice. V 73. minutě ukradl míč z Dudovi nohy Morávek. V 74. minutě odcentroval na vzdálenější tyč Másilko a Vykydal ve vyložené pozici trefil sedícího gólmana Benčíka.

V 89. minutě skončila Zapletalova střela těsně vedle loštické branky. V poslední minutě sestřelil před hranicí vlastní šestnáctky hostující obránce nešetrně Vykydala, ale Mikeš tvrdou přízemní střelou zamířil z trestného kopu pouze do míst, kde stál pozorný Benčík.