Hosté dorazili k zápasu bez šesti hráčů, když volno dostal gólman Kreizl, ze zdravotních či pracovních důvodů pak chyběli Horák, Kotzmann, Nimrichtr, Ševčík a Rýznar. Nově pak Šumperk nasadil uničovského Michala Muzikanta, který již dříve v týmu působil.
„Samotné utkání moc pěkného fotbalu nenabídlo, hrálo se bez výraznějších šancí, my jsme potom byly ve hře příliš zbrklí, hned jsme všechno cpali dopředu, občas to chtělo nějakou předpřípravu akce, často jsme tak ztráceli míče, což nás stálo hodně sil,“ okomentoval sobotní klání šumperský kouč Bohdan Hecl.

„Středeční výkon proti Ústí nad Orlicí byl z naší strany určitě lepší, dnes to nebylo ono, ale zase jsme nastoupili v úplně jiné sestavě. Výsledku nepřikládám důležitost, ale spíš mě mrzí předvedená hra. Přesto chápu, že ty absence a vedro, ve kterém se hrálo, se na kvalitě tohoto utkání hodně podepsaly,“ dodal Bohdan Hecl.

Jeho svěřenci se sice dostali jako první do vedení zásluhou svého kanonýra Filipa Rozsívala, jenže později hosté pykali za dvě chyby, které protivník potrestal a otočil tak skóre.

FC Dolní Benešov – FK Šumperk 2:1 (0:0)

Branka Šumperku: Rozsíval.
Šumperk: Max (Skýva) – Jurásek, Španihel, Lepka, Ondráček – Dostál, Smrž – Šinogl, Rozsíval, Muzikant – Podhorný. Střídali: Morong, Bernard, Scheuter. Trenér: Bohdan Hecl.

Písečná - Jeseník.
Jeseník dal Písečné devět gólů, s Rapotínem se nehrálo